Profil uživatele

Jedna z hlediště

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 13.9.2018)
Inscenace je skvěle vystavěná, výborně zahraná a bohatě využívá daný velkolepý prostor, byť jde vlastně o komorní kus. Jistý minimalismus vás dovede k maximálnímu zážitku.
(zadáno: 20.6.2017)
Tato "krychličková" scéna divadla Na zábradlí (kterou si vtipně vytvořili i v Komedii) mě nepřestává udivovat tím, jak je využita vždy na 100%. A po tomto představení mám pocit že to ještě překonali! Vše - režie, scéna a kulisy, kostýmy, herecké výkony - ladí skvěle dohromady. Představení není krátké, ale ani chvíli jsem se nenudila a ač prostředí hostující scény divadla Komedie je spíše k udušení, z této inscenace jsem odcházela velmi osvěžena. Určitě doporučuji!
(zadáno: 20.6.2017)
Viděla jsem premiéru. Začátek mě docela zaujal, minimalistická scéna a velmi zajímavé kostýmy, nicméně s přibývajícím časem mě to přestalo oslovovat a odcházela jsem s velkými rozpaky. Herecké výkony mohu pochválit, tedy až na některé koktající řemeslníky. Scénografie se mi také docela líbila, ale je velká škoda, že z mého pohledu její potenciál byl režisérsky využit minimálně. A co mi vadilo nejvíce? Vulgarismy a prvoplánové podbízení se divákovi. Uráží mě to kdekoliv na jakékoliv scéně, ale u této klasiky dvojnásob. Sráží to hodnotu diváka. Myslím, že si to my v hledišti nezasluhujeme.