Profil uživatele

Kristýna

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 16.5.2012)
SIMPLY PERFEKT!
Simona Stašová je paní herečka! Neuvěřitelný výkon. Nedokázala jsem si představit, jak může zahrát celé představení sama, dokud jsem to neviděla na vlastní oči. Celou dobu hraje s neskutečným nasazením a energií. V příběhu ze života se musí snad každý poznat. Na závěr potlesk ve stoje - velmi dojemné!
(zadáno: 16.5.2012)
Výborné představení! Jiří Langmajer opět nezklamal. Některé části jsou poměrně zdlouhavé, i celkově by neuškodilo hru zkrátit.
(zadáno: 16.5.2012)
Představení vybočující ze všech konvencí. Perfektně zpracovaná vizuální stránka - kostýmy, líčení. Obsahově hodně ořezané, kdo nezná obsah, téměř nepochopí děj. Některé zvukové efekty byly krajně nepříjemné. Postránecký úžasný výkon. Shodli jsme se na tom, že představení připomínalo styl Tima Burtona. Ne všichni tento styl zkousli, protože v druhé polovině představení značně prořídly řady.
(zadáno: 16.5.2012)
Příjemná komedie, perfektní Hána bez jehož obsazení by bylo představení o ničem. Vytkla bych zdlouhovost, pár hluchých míst a příliš jalových písniček.
(zadáno: 16.5.2012)
Jedno z nejslabších divadelních představení, co jsem viděla. Navíc hlasovací krabičky, které nám byly rozdány jsou pěkná bouda na lidi, aby si mysleli, že o něčem rozhodují! Pochybuji!
Kejdž a Kikina byli z celého představení nejlepší.
(zadáno: 16.5.2012)
Lehká, příjemná, oddychová komedie na večer, u které rozhodně není třeba přemýšlet. Příběh je předvídatelný, ale někdy překombinovaný a zmatečný až jsem ztrácela pozornost. Nela Boudová výborná jako vždy.