Profil uživatele

MartinaČ

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 17.11.2016)
Zelňačka - agentura Familie: 70 %
Útěk z reality všedních dní, příjemné představení, které stojí určitě za zhlédnutí. Vynikající herecký výkon především Vojtěcha Záveského, na představení jsem byla v KD Rubín Brno :-).
(zadáno: 17.11.2016)
Limonádový Joe - Městské divadlo Brno: 100 %
Za mě super zábava, režisérsky skvěle zpracované představení. Výkony zpěváků, herců i tanečníků výborné.. Určitě stojí za zhlédnutí, představení je skvělé, moc jsem se nasmála :-).
(zadáno: 11.7.2016)
DNA - Divadlo Bolka Polívky: 60 %
Pro mne průměrné představení, tak nějak jsem od Bolka čekala víc.. Některé scénky už byly použity, nicméně výkon Anny Polívkové byl výborný :-).
(zadáno: 11.7.2016)
Caveman - agentura Point: 90 %
Mírně laciný humor, přesto jsem se bavila a představení stojí za to vidět, smích prodlužuje život :-)
(zadáno: 11.7.2016)
Deštivé dny - Divadlo Ungelt: 100 %
Viděla jsem v divadle Bolka Polívky v Brně a představení i herecké výkony mne absolutně dostaly.. Pro mne jedno z nejlepších představení vůbec a herecký výkon Richarda Krajča zaslouženě oceněný Thálii byl vynikající.
(zadáno: 11.7.2016)
Děti ráje - Bobycentrum: 100 %
Bavila jsem se, o s tím jsem také do Bobycentra šla.. Písničky Michala Davida mám ráda a v podání např. Kříže, byly úžasné :-).. Stejně jako Vůně ženy v podání Pytlouna, doplněná o krásný, efektní a sólový tanec na houpačce, nádhera, když je žena krásná, štíhlá, vysoká a umí své taneční umění prodat..
Lukáš Vaculík mě bavil od začátku do konce a přestože má představení 4 hodiny, rozhodně jsem se nenudila.
Viděla jsem i předpremiéru na zámku Konopiště a šla bych klidně znovu :-).
(zadáno: 19.3.2016)
Evangelium o Marii - Městské divadlo Brno: 80 %
Vzhledem k tomu, že mne zajímají biblické příběhy v novém zpracování, ať už divadelním či knižním, šla jsem na představení s velkým očekáváním a rozhodně jsem nebyla zklamána. Pěkné kulisy tvořili působivou scénu, úžasné pěvecké výkony, především Marie v podání Martiny Severové. Společné taneční předvedení malinko rozházené, tanec v podání Duše byl překrásný. Nejvíc mne zřejmě zaujala scéna, kde Herodes v podání Jakuba Zedníčka manipuluje s lidmi, jako se svými loukami. Podle mne povedené představení, které určitě stojí za to vidět.