Profil uživatele

Mattiska

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 15.1.2023)
Představení se mi docelo líbilo, Viktor Dvořák hraje skvěle, ale přišla mi nepřesvědčivá hlavní ženská herečka Nina Hořáková. Kromě toho hlavní myšlenky naprosté klišé, je dávno jasné kam to spěje, ta hlavní linie je příliš předvídatelná, opakující se, nudná (byť některé momenty jsou vtipné). Nicméně nás tam bylo asi osm ženských divaček, cca půlka úplně nadšená, půlka za druhou půlku celkem dobré představení.
(zadáno: 15.1.2023)
Hezké, zajímavé, některé scény velmi nápadité, interaktivní. Děti vypadaly, že se jim to velmi líbí a nadšeně se zapojovaly, byť po představení říkaly, že se jim to vlastně nelíbilo.
Nicméně v publiku bylo několik miminek/velmi malých dětí, které se bály a hlasitě brečely, bylo to velmi rušivé, a trvalo celkem dlouho než byli rodiče ochotni opustit sál..

Představení je velmi tmavé, hlasité, pro děti pod 3 roky nebo které se bojí tmy určitě není vhodné !!!
(zadáno: 15.1.2023)
Toto představení se mě jako dospělému divákovi vůbec nelíbilo, přišlo mi to nudné, trapné, herecké výkony nepřesvědčivé. Děti se dívaly a docela se jim to líbilo, ale jim se líbí snad vše.
(zadáno: 15.1.2023)
Představení se nám moc líbilo (dospělý a 7letá), vtipné , zábavné, zároveň hezky zpracované téma, které je pro mnoho dětí aktuální.
Co mi úplně nesedělo, byla ta propojenost s dějem Hamletu, malé děti to přece jen neznají, spíš je to vyděsí, plus na konci mi to občas přišlo místy už příliš drsné/ realistické pro děti kolem 7 let.
Ale celkově super, moc se nám to líbilo.
(zadáno: 15.1.2023)
Bylo nás osm a všem se představení moc líbilo, děti 4-7let byly úplně nadšené a chtějí na to jít znovu a znovu a nechodit na žádná jiná představení. Čtyřletý byl tedy na začátku trochu rozpačitý , ale je hodně muzikální , takže jakmile začalo první zhudebněné přání, byl nadšený. Je to moc milé, nápadité, zábavné, některé scénky byly opravdu skvělé (např. potápěči úplně nadchli).