Profil uživatele

Ostravacka

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 10 % (2)
Lukáš Holubec: 10 % (1)
Michal Novák: 10 % (1)
Jan Pařízek: 14 % (5)
Lukáš Dubský: 14 % (8)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 18.11.2021)
Špinarka mě naprosto dostala! M. Matulová podává úžasný herecký i pěvecký výkon. Vyzdvihla bych také J. Burýška (rovněž výborně zazpívané písně) a K. Krejčí, ale i J. Goetzovou a V. Johaníka ve vícerolích. Moc se mi líbilo propojení silného životního příběhu s písněmi Špinarové s doprovodem kapely. Špinarka přenáší na diváka pozitivní energii, ale i dojetí.

Za mě jedno z nejlepších představení, které jsem v Divadle Petra Bezruče viděla. Zážitek na dlouhou dobu.
(zadáno: 16.11.2021)
Vynikající výkon M. Hofmanna, který do role Cyrana dává vše. Obdivuji také náročnost textu. Líbilo se mi, že herci v některých scénách byli k divákům blíže. V dalších rolích mě oslovila E. Elsnerová a K. Slámová.
(zadáno: 18.10.2021)
(zadáno: 18.10.2021)
Maryšu jsem viděla ze záznamu na Mall.tv. Skvělé zpracování klasiky. Moc se mi líbila scéna a využití hrachu. Úžasná Pavla Gajdošíková jako Maryša. Ve svých rolích mě zaujali také D. Urba a N. Lichý.
(zadáno: 17.10.2021)
Činohra se silným životním příběhem. O osudu Z. Koubkové jsem dříve neslyšela a o to více mě představení zasáhlo.
Výkon Jakuba Burýška byl výborný. Další výborně zpracovaná činohra u Bezručů!
(zadáno: 17.10.2021)
Výkony skvělé, především V. Johaník a N. Lichý. Od představení jsem ale čekala, že se odehraje podle původního dramatu, proto mě tato úprava díla Zdravý ne/mocný poměrně zklamala.
(zadáno: 17.10.2021)
Čarodějku jsem viděla poprvé s úžasnou Elis Ochmanovou, ta byla neskutečná! Výborní byli také N. Ďuricová, T. Vaněk a F. Prokešová. Scéna a kulisy slabé.
(zadáno: 17.10.2021)
Na novou komedii v Míru jsem se těšila. V této inscenaci mi však příliš nesedl tento typ humoru. Připadal mi neustále se opakující. Dle mého názoru pokud by se inscenace držela ve stylu úvodu a závěru, tak bych neměla problém. Možná, že ale jen nejsem cílová skupina. Škoda, dřívější inscenace v divadle Mír mě vždy bavily.
(zadáno: 17.10.2021)
Nádherný muzikál v čele s dechberoucím výkonem Hany Fialové! Řekla bych,že je to role šitá paní Fialové na míru. Vyzdvihla bych rovněž skvělého Tomáše Savku a (v menší roli), Patricii Janečkovou a Michaelu Horkou. Byla jsem podruhé a určitě půjdu zas :)
(zadáno: 23.2.2020)