Počet komentářů: 0
Nový komentář

Zpráva z...
Divadlo Viola

Divadlo Viola připravilo férovou vstupenku
[18.5.2020]
Smyslem projektu Divadla Viola a on-line aukčního systému Ticket Fair Price (pravidla a systém dražby vstupenek najdou zájemci včas na webu a fcb Divadla Viola) je získat prostředky potřebným a přitom mimo jiné omezit překupníky v jejich nekalých praktikách prodeje předražených vstupenek na žádané kulturní akce. Pokud budete chtít vstupenku na často a rychle vyprodaná představení Divadla Viola, můžete ji získat, jestliže se na stránkách www.ticketfairprice.com zúčastníte aukce, jejíž výtěžek bude transparentně předán na dobročinné účely (po dobu omezujících opatření kvůli šíření nemoci COVID-19 bude výtěžek aukce využit většinově pro krytí finančních ztrát Divadla Viola).

Vyvolávací cena vstupenek začíná na obvyklé ceně, za kterou jsou vstupenky prodávány v pokladně.

čtvrtek 11. června /U klavíru Václav Kopta/ ve 20h
anotace: Večer písniček a vyprávění s atmosférou poetické vinárny i vzpomínek. Všechny tváře Václava Kopty — o tom, kolik poezie patří do textu populární melodie, o slavné historii svého rodu, ale také o herectví, o šantánu a šansonu, ale i o jeho autobusových láskách a s knížkou vlastních vtipných fejetonů… Václav Kopta, jak ho (ne)znáte. Večerem provází Robert Tamchyna
délka představení: 1h 20 minut bez přestávky

pondělí 15. června /Hodně smíchu a pár slz/ ve 20h.
hrají: Carmen Mayerová, Tereza Kostková
anotace: Monodrama VEJCE A JÁ se hrálo ve Viole od roku 1985 a patřilo k nejoblíbenějším. Životní a úsměvný optimismus slavné spisovatelky Betty McDonaldové se k nám znovu vrací prostřednictvím vzpomínek její dlouholeté přítelkyně. Schopnost vidět všechny události z lepší stránky a radovat se z maličkostí vyplyne ze svěžího dialogu bezstarostného mládí a moudré zralosti.
Délka představení: 1h 50 minut včetně přestávky

úterý, 16. června, středa 17. června a čtvrtek 18. června /Miroslav Donutil zpátky ve Viole/ ve 20h
účinkuje: Miroslav Donutil
anotace: Kdo už dnes ví, že cesta Miroslava Donutila za diváky coby výjimečného vypravěče s poetickou duší začala v devadesátých letech právě ve Viole. A nyní Miroslav Donutil v několika večerech představí úplně nové příběhy brněnské bohémy, proslulých literátů, básníků a kamarádů, kolegů a osobností, se kterými se setkal. Zveme vás na večer chytrého humoru a vzpomínek MD, z nejž část ze vstupného věnujeme Viole a dalším potřebným.

pátek 19. června /Anděl v modrém/ ve 20h
hrají: Jiří Langmajer a Jiří Dvořák
anotace: Osobní i umělecká pouta osudově spojovala jednu z nejslavnějších dvojic francouzského umění 20. století — herce Jeana Maraise a básníka, dramatika, divadelního i filmového režiséra a výtvarníka Jeana Cocteaua.
Přesvědčivým svědectvím jsou jejich životopisy a korespondence, ale i Cocteauovy básně, dramata, scénáře a myšlenky.
Na proměnlivém hvězdném nebi před i poválečné Paříže zůstanou tyto dvě hvězdy navždy stálicemi.
Ve Viole uvádíme Anděla v modrém ve vynikajícím hereckém obsazení s Jiřím Langmajerem a Jiřím Dvořákem.
Délka představení: 1h. 50 minut, včetně přestávky

pondělí 22.června /Adresát neznámý/ ve 20h
hrají: Jiří Dvořák, Jan Hartl, (ze zvukového záznamu: Josef Somr)
anotace: Američanka Kressmann Taylor napsala Adresáta neznámého roku 1938. Teprve v roce 1995 objevila tuto fascinující prózu Evropa a okamžitě z ní učinila světově proslulý bestseller. Své strhující výkony před mikrofonem předvedou na scéně Violy Jan Hartl a Jiří Dvořák, z magnetofonového záznamu uslyšíte neopakovatelný hlas Josefa Somra.
Délka představení: 1h. 10 minut bez přestávky

První aukce bude zahájena v úterý 26. května v 9:00 a ukončena bude ve čtvrtek 28. května v 18:00.
V této době bude možné dražit vstupenky na představení 11. června /U klavíru Václav Kopta/ a 15. června /Hodně smíchu a pár slz/.

Druhá aukce bude zahájena v úterý 2. června v 9:00 a ukončena bude ve čtvrtek 4. června v 18:00.
V této době bude možné dražit vstupenky na představení 16. června, 17. června a 18. června /Miroslav Donutil zpátky ve Viole/ a případně neprodané vstupenky na předchozí červnové večery.

Třetí aukce bude zahájena v úterý 9.června v 9:00 a ukončena bude ve čtvrtek 11. června v 18:00.
V této době bude možné dražit vstupenky na představení 19. června /Anděl v modrém/ a 22. června /Adresát neznámý/ a případně neprodané vstupenky na předchozí červnové večery.

Další aukce se bude konat o týden později (v pondělí 15.června), pokud ještě zůstanou neprodané vstupenky.

.Komentáře k tématu článkuPřidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.