Počet komentářů: 0
Nový komentář

Zpráva z...
Studio DVA divadlo

Do nového divadla zadarmo
[27.8.2013]
Nová METROpolitní scéna zahájí svůj provoz hraním zadarmo. První týden, od 16. září, mají diváci možnost získat vstupenky do nového divadla Studio DVA na Václavském náměstí zcela zdarma. Stačí si vybrat jedno z představení, zaregistrovat se a přijít si vyzvednout od 1. 9. svoje vstupenky s výtiskem deníku METRO.

Akce nazvaná Týden zdarma se koná od pondělí 16. září až do neděle 22. září. Na repertoáru jsou nejen premiérová Hlava v písku s Ivanou Chýlkovou, Janem Potměšilem a Janou Strykovou, ale i další úspěšné hry divadelní společnosti producenta Michala Hrubého. V Paláci Fénix na Václavském náměstí v prostoru, který byl dříve premiérovým kinem Blaník, totiž otevírá svoji domovskou scénu divadelní společnost Studio DVA fungující pod jeho vedením již od roku 2000.
V rámci akce Týden zdarma bude také uvedeno např. Otevřené manželství s Karlem Rodenem a Janou Krausovou, dále komedie Klára a Bára s Ivanou Chýlkovou a Evou Holubovou v hlavních rolích a chybět nebude ani úspěšné představení Vše o ženách s Annou Šiškovou, Janou Krausovou a Jitkou Schneiderovou. Na programu je i oblíbená loňská novinka Kutloch aneb I muži mají své dny (Bohumil Klepl, Filip Blažek, Kryštof Hádek, Michal Slaný a další).

Registrační formulář na stránkách divadla www.studiodva.cz bude spuštěn 1.9.2013. Po úspěšné registraci vyžadující pouze jméno a platnou emailovou adresu bude mít každý zájemce možnost vybrat si a vyzvednout do 48 hodin dvě vstupenky na jím zvolené představení až do vyčerpání kapacity sálu. Nevyzvednuté rezervace se budou automaticky vracet zpět do systému.

„V rámci této naprosto výjimečné akce chceme přiblížit a otevřít nové divadlo široké veřejnosti. Záměrem je dát všem lidem příležitost navštívit naše představení a poznat herce, kteří u nás pravidelně účinkují...,“ dodává k této zcela ojedinělé události producent divadla Michal Hrubý.

Divadlo Studio DVA, nová metropolitní scéna v samém centru Prahy, slavnostně zahájí svůj provoz 18. září neuvěřitelnou lovestory bohatého požitkáře Ištvána a jeho ženy Enike. Jan Potměšil a Ivana Chýlková se představí v jedinečných komediálních rolích ve hře Patrika Hartla Hlava v písku. Na Václavském náměstí v Paláci Fénix se potom v průběhu celé sezony budou moci diváci těšit na celou řadu výjimečných hereckých osobnosti českého i slovenského divadla, činohru, muzikál a jedinečné hudební projekty.

PROGRAM TÝDNE ZDARMA
16.9. po 14.00 Hlava v písku (Patrik Hartl) I. veřejná generálka
17.9. út 14.00 Hlava v písku (Patrik Hartl) II. veřejná generálka
19.9. čt 19.00 Klára a Bára (Patrik Hartl)
20.9. pá 19.00 Otevřené manželství (Dario Fo, Franca Rame)
21.9. so 19.00 Kutloch aneb I muži mají své dny (Kristof Magnusson)
22.9. ne 19.00 Vše o ženách (Miro Gavran)


zdroj zprávy: Tomáš PřenosilKomentáře k tématu článkuPřidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.