Počet komentářů: 0
Nový komentář

Zpráva z...
Divadlo Bolka Polívky

Předvánoční Re:kabaret Re:vue s Radimem Vizvárym
[10.12.2019]
Pestrá směs skečů, stand-upů, hudby, pantomimy a improvizace okořeněná nekorektním humorem a mistrovstvím vzácného hosta. Pozvání do Re:Kabaretu Re:vue v Divadle Bolka Polívky přijal totiž mim, režisér, choreograf a držitel Ceny Thálie pro rok 2016 Radim Vizváry. Společně s herci Pavolem Serišem, Miroslavem Sýkorou, Michalem Chovancem, Ondřejem Klíčem, Marianou Chmelařovou, Janem Šprynarem a živou kapelou připravili pořádnou porci gagů a hudby. Hravý svět klaunů a kabaretní atmosféra tak zaměstná 18. prosince od 19 hodin všechny vaše smysly a rozvibruje vaši bránici.

Re-kabaret byl již 4 roky pravidelnou součástí programu Divadla Bolka Polívky. Nyní poprvé se představí v nové podobě, za níž stojí autorsko-režijní tým ve složení Hana Mikolášková a Matěj Randár.

„Náš speciální host Radim Vizváry souhlasil s účinkováním pod podmínkou, že s ním pro Re:kabaret Re:vue nazkoušíme nový a zcela originální skeč. To jsme mu velmi rádi splnili. V jedné scénce dokonce uvidíme Vizváryho společně s Pavolem Serišem, kterého brněnské divadelní publikum moc dobře zná,“ uvádí Matěj Randár. A Hana Mikolášková dodává: „Baví mě pracovat s lidmi, kteří chtějí dosáhnout dál a dál za svoje stávající hranice, které baví objevovat nové možnosti. Kteří nás díky své odvaze s sebou berou jako Alenka za zrcadlo do říše humoru a divadelních kouzel. Právě zrcadlo je našim tématem. To může znít vážně, až fatálně, ale snad si dokážete představit, co se stane, když takové zrcadlo vezme do rukou klaun!“

Re:kabaret Re:vue čekají po předvánoční premiéře tři reprízy v průběhu roku 2020. „Soubor je tvořen velmi schopnými improvizátory, kteří dokáží z každého představení udělat premiéru. I když se intenzitou přípravy spíše blížíme vzniku klasické inscenace, improvizace bude mít své nenahraditelné místo,“ říkají režiséři Matěj Randár a Hana Mikolášková.

Re:kabaret Re:vue
Pestrá směs skečů, stand-upů, hudby, pantomimy a improvizace okořeněná nekorektním humorem a mistrovstvím vzácného hosta. Re:Kabaret Re:vue zaměstná všechny vaše smysly a rozvibruje bránici. Nechte se okouzlit hravým světem klaunů a kabaretní atmosférou v pokračování úspěšného projektu Re-Kabaret.
Autoři a režie: Hana Mikolášková, Matěj Randár
Hrají: Radim Vizváry, Pavol Seriš, Miroslav Sýkora, Michal Chovanec, Ondřej Klíč, Mariana Chmelařová, Jan Šprynar, živá kapela ve složení Veronika Bartošová / Tamara Dikyová, Jan Kyncl, Aleš Vosáhlo, Pavel Všianský a Jakub Vašica
Délka: 90 minut bez přestávky
Brněnská premiéra: 18. 12. 2019
Reprízy: 1. dubna, 24. června a v září 2020
Speciální host: Radim Vizváry


Vstupenky jsou k dispozici online přes síť GoOut nebo na pokladně divadla.

zdroj zprávy: Michal AdamíkKomentáře k tématu článkuPřidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.