Blog uživatelů i-divadla

pokračování stručné recenze na Cavewoman
vydáno: 8.5.2019, Marie janotková

Paní Choděrová skvěle rozehrává sérii postav a situací, vtipnost tohoto kusu je v druhém plánu, a přece se drtivá většina publika smála po celé představení. Čili to je srozumitelné, sdělné, zábavné a přitom i inteligentní. Ukažkte mi na českých jevištích, kolik je takových kusů. Všem svým kamarádkám jsem toto představení doporučila jako jeden z mých nejlepších kulturních zážitků poslední doby. Věřím a moc přeji celému týmu, který toto představení připravoval, hodně diváků spokojených jako já a představení samotnému stovky úspěšných repríz. Děkuji všem!


Další články tohoto uživatele na blogu


Komentáře k tématu bloguPřidat komentář

Přidat komentář

Ladislav S. (22.8.2019, 15:41:34)  reagovat
Cavewoman
Dobrý den,
kdysi jsem byl ve Švandově divadle na hře Popeláři a myslel jsem, že už nikdy neuvidím nic horšího. Kousli jsme to a zůstali jsme i na druhou půli.
Hra Cavewoman bohužel přestávku nemá a autoři asi vědí proč. Už během představení byl nemalý "úprk" diváků, nikdy jsem nic takového neviděl, takže z toho se dá lehce usoudit, že negativní recenze není neopodstatněná. Sami jsme měli cukání, ale ze slušnosti jsme vytrpěli představení do konce.
Cele je to jen parazitující na Cavemanovi. Bohužel i obsazení vysportované a fit herečky paní Choděrové je úplně mimo a i přes její snad veškeré úsilí jí je role těžko věřitelná.
Za nás škoda peněz, a že lístky nejsou zrovna z těch levnějších.

{down {down {down