Divadlo na cucky

Vstup zakázán

Premiéra: 29.10.2022
Část představení se odehrává v Krytu civilní obrany v Bezručových sadech.
Výprava: Ján Tereba. Hudba: Martin Dytko. Režie: Tomáš Loužný.
Divadelní mozaika o vztahu k vlasti, cesta od pazourku k raketometu i oslava návratu praturů, doprovázená mohutnými salvami. Nabídka vysněného bydlení s výhledem na Olomouc a jedním malým háčkem. Kritická doba si žádá mimořádná opatření. Žádá si více lužních lesů, návrat ohrožených druhů do volné přírody a také více vojenských újezdů, jako je Libavá – ideálně bez hranic...
Divadlo na cucky
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
90 %
9011000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Franz.K  90 %
28.1.2023 | 30 hodnocení
+ souhlasím
Jsem na výletě v Olomouci, tak proč nejít. Nečekal jsem nic, nevěděl jsem na co jdu, ale nakonec mi to mluvilo z duše. Témat tam je tisíc, ale nakonec z toho jasně vychází jedno, což je vlastně skvělé, musí se hledat, ale je tam všude a i samotná přeplněnost tématy to nakonec tematizuje... i když můžeme mít náhled na spoustu problémů (i výhod!) spojených s armádou, i když se snažíme nad vším zamyslet, všechno se změní ve chvíli, kdy jsme s tou otázkou reálně konfrontování. Najednou nevíme, zasekneme se, najednou je konec srandy. Smál jsem se a pak jsem se sám zarazil, jak bych zareagoval? Nevím. Zdá se to málo? Ale není. Herci skvělí!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.