Divadlo U Hasičů

„Zítra to roztočíme, Jaroušku!“

Premiéra: 30.10.2015 | 2:05
Agentura Snů
Hudba: Libor Petrů, Jan Jiterský. Texty písní: Libor Petrů, Jaroslav Sypal. Choreografie: Jan Hájek. Režie: Jaroslav Sypal.
Hudební komedie o tom, co všechno jsou lidé ochotni udělat pro peníze. Manželé Evženie a Jaroušek Hádaví jsou nesmiřitelní rivalové. Do jejich „hádavého“ života nečekaně vstoupí dr. Párátko s lákavou nabídkou zúčastnit se nové reality show. Ten, kdo toho druhého přistihne během měsíce při nevěře, získá tučnou odměnu. Mezi manželi se rozpoutá nelítostný souboj. Nikdo nechce prohrát, ale zvítězit může jen jeden z nich...
Divadlo U Hasičů
Hodnocení inscenace
Redakce
50 %
Uživatelé
10 %
1011000
Hodnocení redakce
Jiří Koula 100 %
Jiří Landa 0 %
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  100 %
20.11.2015 | 1600 hodnocení
+ souhlasím
Ladislav Smoljak se Zdeňkem Svěrákem vytvořili fiktivního génia Járu Cimrmana, přičemž v souboru nesoucím mistrovo jméno dostali šanci i neherci. Jaroslav Sypal zkouší jejich vtip zopakovat a posunout dále, když národ mystifikuje existencí dalšího "geniálního dramatika Járy", totiž sebe samého (přičemž i v jeho inscenacích dostávají prostor neherci). Mé procentuální hodnocení budiž součástí této hry (a pokud byste chtěli namítnout, že opakovaný vtip přestává být vtipem, pak proti této tezi staví Sypal svoji vlastní, totiž že opakováním vtip zraje), protože tohle se vážně opravdu brát nedá.
Jiří Landa  0 %
3.11.2015 | 3011 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Spíš 1,99%. Vyšší procento, než u předchozího Kšandy, dávám za předěly, v nichž zněla píseň, kterou u nás proslavil V. Neckář jako Chrám svatého Víta. Mám tu písničku celkem rád. Inscenace má jinak parametry začínajících amatérů, včetně tanečků a písní, z nichž utkví rým na způsob „zakrátko, objeví se tu telátko“, „podívej se na sebe, zrcadlo tady máš, kdybys radši ohřála mi z lednice guláš“ a podobně. Příběh kominíka Freda, manželů Hádavých (ti se samozřejmě hádají), Dr. Párátka, Pecky, Blumy a dalších byly opravdu silný zážitek. Jak je moje paměť fórová, tohle z ní už asi nikdy nevytěsním.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Atribut  10 %
16.3.2017 | 92 hodnocení
+ souhlasím
sypal je prostě sypal. prvoplánovější humor si neumim představit. když se nad tou slataninou nepřemýšlí, dá se to vydržet. kornová, sypal a spol rikaji ty ptakoviny tak, jak se po nich chce. ale proč proboha ty zpěvy s příšernejma textama? navíc to ani neni naživo, ale na playback, do toho se poskakuje na komický choreografie. na to fakt nejde dělat nic jinýho než vejrat s otevřenou pusou. a vydávat ještě tyhle pseudopísničky, co by měly bejt tiše zapomenutý, na cédéčku, to už je fakt uplná ztráta soudnosti.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.