Docela velké divadlo

Mistr a Markéta

Premiéra: 22.9.2017
Adaptace proslulého románu. Mystická groteska o lásce a touze po svobodě, v níž autor odhaluje prostřednictvím ďábla zlo v lidech a ve společnosti...
Docela velké divadlo
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
67 %
6741000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Jitrenka  100 %
9.4.2020 | 94 hodnocení
+ souhlasím
Skvělé představení, které mě naprosto přišpendlilo do divadelního křesla. Petr Erlitz jako Woland, se přesně trefil do představy, jakou jsem o této představě měla. Slyšela jsem rozhlasovou hru od Jiřího Horčičky, kde Wolanda hrál Miloš Kopecký a nebylo to ono. Celé představení mělo spád a udržovalo diváka v napětí. Za mě nejlepší představení sezóny.
Barka  50 %
23.3.2018 | 295 hodnocení
+ souhlasím
Knihu Mistr a Markétka miluji, byla jsem tedy hodně zvědavá, jak si s tím litvínovští poradí. Představení mě neurazilo, ale ani nenadchlo. Pojetí nebylo ničím originální, výprava působila zajímavě, ale byla spíš jen na efekt, herecké výkony dobré ale nijak výrazné. Moc hezká byla scéna letu na praseti a celá scéna plesu, tam jsem se zaradovala. Ale jako celek mi tato inscenace asi v hlavě dlouho neutkví.
Coffeegirl  50 %
23.6.2022 | 5 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.