Horácké divadlo Jihlava [malá scéna]

Nejstarší řemeslo

Premiéra: 22.6.2013 | 1:25x
Překlad: Alexander Jerie. Dramaturgie: Kateřina Jonášová. Výprava: Kristina Matre Křížová. Pohybová spolupráce: Vladimíra Čapková. Režie: Kateřina Dušková.
Poslední uvedení: červen 2017.
Vtipné a přitom moudré podobenství o lidském životě, společnosti a o tom, co je víc, zda moderní strategie nebo obyčejná lidskost. I nejstarší zástupkyně „nejstaršího řemesla“ potřebují vědět, co je to marketing, chtějí-li obstát v ekonomické konkurenci...
18!  

inscenace již byla stažena z repertoáru

Horácké divadlo Jihlava
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
80 %
8041000
Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Kritik Václav  80 %
12.4.2015 | 23 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Vynikající komedie obsazená výbornými herečkami Horáckého. Můžu jen doporučit!
Agatha  100 %
9.4.2015 | 72 hodnocení
+ souhlasím
Neskutečné představení, které pobaví, dojme a zahřeje na duši všechny, kteří ví na co jdou. Pro diváky ve zralejším semiorském věku to opravdu asi není, ale na to divadlo upozorňuje dopředu. Jejich chyba že si to nepřečtou. Jinak opravdu geniání hra a český překlad musí být snad ještě lepší než originál,protože tolik vulgarismů jako má čeština se v angličtině těžko najdou. Zde ale vulgarismy neuráží,ale skvěle doplňují dané situace. Herecké výkony jsou perfektní do jednoho bez debat!Ale přeci jen trošku vyčnívá Evička Kaplerová,která má asi nejvíce prostoru a svým ztvárněním Very mě očarovala!
Vlatyes  50 %
24.1.2015 | 51 hodnocení
+ souhlasím
Zajímavá hra, vcelku dobré výkony hereček především L. Schreiberové a E. Kaplerové. T. Schottnerová byla naopak nejslabší. Ale celkově to trochu nějak drhlo - vlastně ani nevím proč. Nebylo to špatné, ale nebylo to ani úplně dobré, prostě kvalitní průměr.
Kritik  90 %
1.11.2013 | 70 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Dukaz toho, ze kdyz Horacke chce, umi uvest kvalitni inscenaci s dobrymi herci.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.