Klicperovo divadlo Hradec Králové [Studio Beseda]

Jakub Tvrdík, Adéla Stodolová

Spybox

Premiéra: 27.10.2017. Dramaturgie: Marie Nováková, Jana Slouková. Scéna: Lucie Wildtová. Kostýmy: Eva Suchánková. Hudba: William Valerián. Choreografie a režie: Adéla Stodolová.


Inscenace prozkoumávající území tajemné a ženám většinou nedostupné a zapovězené – pánské WC. Chrám pisoárů a kachliček, věčná kulisu pro desítky rozhovorů zásadních i banálních...
inscenace není vhodná pro děti v průběhu představení se na jevišti kouří
Klicperovo divadlo Hradec Králové
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
58 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

Zahon.blaha 60 %
(zadáno: 16.3.2018, počet hodnocení: 12)
Tomáš Molík 90 %
(zadáno: 29.12.2017, počet hodnocení: 37)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělá hra, svižná, zábavná, vtipná, bláznivá. Jakub Tvrdík nepatří jen k nejlepším současným českým hercům, ale stává se i skvělým autorem, jakoby pokračovatelem Davida Drábka, Spyboxu nechybí nápaditost, spád, lehkost i absurdní humor. Všichni účinkující jsou vynikající, je vidět, jak se hraním tohoto kusu baví, A baví to moc i diváka. Již dlouho jsem se tak nezasmál. Miluji představení bez přestávky :-)
Mandevillek 40 %
(zadáno: 8.12.2017, počet hodnocení: 41)
přínosný / zajímavý komentář
Blbůstka, ale svižnější než Kutloch.
Unionboy 30 %
(zadáno: 17.11.2017, počet hodnocení: 64)
Koeman2 70 %
(zadáno: 15.11.2017, počet hodnocení: 82)
přínosný / zajímavý komentář
Spybox aneb co se odehrává na pánských záchodcích v době jednoho firemního večírku. Originální, zábavné a neskutečně současné. Celý mužský ansámbl spolu s Marií Kleplovou vtáhl diváky na scénu.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.