Městské divadlo Brno [Hudební scéna]

Balada o lásce /Singoalla/

Premiéra: 6.6.2009. Dramaturgie: Pavlína Hoggard. Scéna: Daniel Dvořák. Kostýmy: Sylva Zimula Hanáková. Choreografie: Lucie Holánková. Dirigenti: Dan Kalousek, Karel Albrecht, Igor Vavrda. Režie: Petr Gazdík.
2:15


Baladický muzikál vycházející ze severské mytologie a podmanivého příběhu tragické lásky krásné Singoally a vizionářsky smýšlejícího Erlanda kdesi v severním království, v němž vládnou pohanští bohové a kde se mísí rituály starého a nově nastupujícího věku...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Johana Gazdíková významné umístění v anketě i-divadla o nejlepší herecký výkon roku 2009
Městské divadlo Brno
Hodnocení inscenace
Redakce
80 %
Uživatelé
65 %
6541000
Hodnocení redakce
Michal Novák 80 %
Volby

Hodnocení (5)

HODNOCENÍ REDAKCE:
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Ondřej Doubrava 80 %
(počet hodnocení: 5)
přínosný / zajímavý komentář
Tak právě takovéto muzikály náš český rybníček potřebuje, aby se trochu pohnul z místa, dokonce se nebojím ho v tomto směru za mírně zásadní. Dílo sice nenabízí žádný hit, tak jak ho vnímáme, ale zato si naprosto perfektně zapamatujete emoce, které ve vás děj a melodie vyvolají. Hudba Daniela Fikejze si navíc posluchače podmaní (ty náročnější a přístupnější zejména) natolik, že malé chybičky inscenace (moc jich není, ale například scénografie je bohužel řešena tak, že z krajů občas některou postavu zkrátka neuvidíte) se zdají být naprosto lhostejné. ;-) Nicméně slyšel jsem i dost názorů z jiného názorového pole, rozhodně si zajeďte udělat názor sami.
Candie254 60 %
(počet hodnocení: 207)
Jan456 70 %
(počet hodnocení: 178)
Tricia 50 %
(počet hodnocení: 5)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.