Spitfire Company

kol.

Hlas Anne FrankovéTaneční kompozice vycházející z legendárních zápisků třináctileté dívky, jíž byly v koncentračním táboře ukradeny sny, její touhy a nakonec i život...
14!
Spitfire Company
Hodnocení inscenace
Redakce
70 %
Uživatelé
80 %
Hodnocení redakce
Jiří Koula 70 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jiří Koula 70 %
(zadáno: 21.9.2012, počet hodnocení: 1407)
přínosný / zajímavý komentář
74,99% Nevěděl jsem, do čeho jdu, a byl jsem velmi mile překvapen, možná je to primárně předlohou, ale dění na jevišti pevně uchopilo moji pozornost a pustilo až ve chvíli, kdy jsem se ocitnul na ulici před Roxy, s Annou jsem se smál, bál i snil.

Ovšem varování pro potenciální diváky - hraje se v angličtině a v emocionálně vypjatých okamžicích (jichž vskutku není málo) je Miřence Čechové opravdu dost obtížné rozumět.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Mandevillek 80 %
(zadáno: 26.5.2017, počet hodnocení: 41)
přínosný / zajímavý komentář
Viděno v češtině v Pardubicích. Vůbec jsem nevěděl, na co jdu, bylo to spontánní rozhodnutí. A byl jsem nadšen. Některé jevištní prvky (práce s bílou látkou) nejsou moc originální, ale paní Čechová se skutečně famózně pohybuje. Působivé bylo, jak se prvních cca 15 minut ani neotočila k divákovi obličejem... napadlo mě, že tak by to klidně mohlo zůstat celou dobu, protože to vytvářelo zajímavé napětí a pohyb byl k vyjádření emocí zcela dostačující.
V.morava 80 %
(zadáno: 4.10.2011, počet hodnocení: 517)
přínosný / zajímavý komentář
85%

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.