Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 1. června 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka]Honey   v divadle Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Příhody Ferdy mravence10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa Kabaret Velázquez   English-friendly; #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Každý rok ve stejnou dobu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [vyprodáno / ZRUŠENO / DISK]Thunder. Enter the three witches.   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Příhody Ferdy mravence10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Pomáda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaThe Stuntman (Kaskadér)   FRINGE festival17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaGames By Henry Naylor (Henry Naylor: Hry)   FRINGE festival18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa2100 - Cut Mustard Theatre Company   FRINGE festival20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaAda - Teuchter Company   FRINGE festival21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaWe Are Ian (My jsme Ian)   FRINGE festival23:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraMistr improvizace 201819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Ostrava]Tajemná záře nad VILOU21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Pinokio   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Pinokio18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Krvavá Henrietta aneb Jedno jaro v Paříži19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Hamleti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Zamilovaný Shakespeare19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecEast Shadow - Jiří Kylián20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Freddie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo J. K. Tyla Plzeň - Nové divadlo, Plzeň]Pardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Skleněný strop19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Společenstvo vlastníků   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Honey19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Listopad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Vítejte v Thébách   2. premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Jatka 78]Bajaja09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Jatka 78]Bajaja10:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Dětský den I. Lékařské fakulty UK]Deset - dvacet - Sova!15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Chodovská tvrz]Superkluk17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Líbánky na Jadranu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKytice   Herecké studio ŠD19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Tygr v tísni]Vořezávátka20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka] 19:30
Honey   v divadle Jatka78
Divadlo AHA!  10:00
Příhody Ferdy mravence
Divadlo Archa  20:00
Kabaret Velázquez   English-friendly; #Studovna
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Každý rok ve stejnou dobu
Divadlo Disk [vyprodáno / ZRUŠENO / DISK] 19:30
Thunder. Enter the three witches.   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Příhody Ferdy mravence
Divadlo Kalich  19:00
Pomáda
Divadlo Kampa 17:00
The Stuntman (Kaskadér)   FRINGE festival
Divadlo Kampa 18:30
Games By Henry Naylor (Henry Naylor: Hry)   FRINGE festival
Divadlo Kampa 20:00
2100 - Cut Mustard Theatre Company   FRINGE festival
Divadlo Kampa 21:30
Ada - Teuchter Company   FRINGE festival
Divadlo Kampa 23:00
We Are Ian (My jsme Ian)   FRINGE festival
Divadlo Karla Hackera 19:30
Mistr improvizace 2018
Divadlo Letí [Ostrava] 21:00
Tajemná záře nad VILOU
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Pinokio   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
Pinokio
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Krvavá Henrietta aneb Jedno jaro v Paříži
Divadlo Na zábradlí  19:00
Hamleti
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespeare
Divadlo Ponec 20:00
East Shadow - Jiří Kylián
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Freddie
Divadlo Ungelt [Divadlo J. K. Tyla Plzeň - Nové divadlo, Plzeň] 19:00
Pardál
Divadlo Ungelt  19:00
Skleněný strop
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
Honey
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Listopad
Městská divadla pražská 21:00
Prohlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Vítejte v Thébách   2. premiéra
Studio Damúza [Jatka 78] 09:00
Bajaja
Studio Damúza [Jatka 78] 10:45
Bajaja
Studio Damúza [Dětský den I. Lékařské fakulty UK] 15:30
Deset - dvacet - Sova!
Studio Damúza [Chodovská tvrz] 17:00
Superkluk
Studio DVA divadlo  19:00
Líbánky na Jadranu
Švandovo divadlo 19:00
Kytice   Herecké studio ŠD
VILA Štvanice [Tygr v tísni] 20:00
Vořezávátka

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo