Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 11. června 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Zvrhlá Margaret19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Americký bizon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnVečer cirkusových kurzů I18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Interview19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Čarodějnice v kuchyni19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Každý rok ve stejnou dobu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Divadlo AHA!]Birlibánova podivuhodná cesta10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Dokonalá pitomost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraHvězdný večer - Petr Štěpánek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]To byl jen vtip!   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Sněhová královna   pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Vinobraní19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Anamnéza19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Mocná Afrodíté19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Poslední důvod, proč se nezabít19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecSAME SAME - Karine Ponties20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Vyhazovači19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22 [Divadlo Ungelt]Deštivé dny19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo U22, Uhříněves]Deštivé dny19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Mikulášovy prázdniny18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [LokVar]Tatínek není k zahození   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [Brno - festival Dokořán]Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Odvolání  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Solaris19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Solaris19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [11:55]Pravda o 17/1119:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Duet pro jeden hlas19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-2018   předplatné V19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Pýcha a předsudek   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Spalovač mrtvol19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Dotkni se vesmíru a pokračuj   Dramaturgický úvod před představením; derniéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Veselohra na mostě20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTASousedské setkání: Mongolsko17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Werichova vila na Kampě]Golem10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura]Můj báječný rozvod19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Divadlo Vosto5]Slzy ošlehaných mužů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloVlnobití Andrey Buršové   zrušeno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kurz negativního myšlení   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Tygr v tísni]Synáčci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Zvrhlá Margaret
Činoherní klub  19:30
Americký bizon
Cirkus Mlejn 18:00
Večer cirkusových kurzů I
Dejvické divadlo  19:30
Interview
Divadlo Bez Hranic  19:30
Čarodějnice v kuchyni
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Každý rok ve stejnou dobu
Divadlo Gong [Divadlo AHA!] 10:00
Birlibánova podivuhodná cesta
Divadlo Kalich  19:00
Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Dokonalá pitomost
Divadlo Karla Hackera 19:00
Hvězdný večer - Petr Štěpánek
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
To byl jen vtip!   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 10:00
Sněhová královna   pro školy
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Vinobraní
Divadlo Na zábradlí  19:00
Anamnéza
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Mocná Afrodíté
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
Poslední důvod, proč se nezabít
Divadlo Ponec 20:00
SAME SAME - Karine Ponties
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Vyhazovači
Divadlo U22 [Divadlo Ungelt] 19:30
Deštivé dny
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!
Divadlo Ungelt [Divadlo U22, Uhříněves] 19:30
Deštivé dny
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 18:00
Mikulášovy prázdniny
Divadlo v Dlouhé [LokVar] 10:00
Tatínek není k zahození   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé [Brno - festival Dokořán] 20:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!
Divadlo Vosto5  19:30
Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Solaris
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Solaris
Experimentální prostor NoD [11:55] 19:30
Pravda o 17/11
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Duet pro jeden hlas
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací list
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018   předplatné V
Městská divadla pražská 21:15
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí
Městská divadla pražská 21:30
Prohlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo  19:00
Pýcha a předsudek   Dramaturgický úvod před představením
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Spalovač mrtvol
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Dotkni se vesmíru a pokračuj   Dramaturgický úvod před představením; derniéra
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Veselohra na mostě
Studio ALTA 17:00
Sousedské setkání: Mongolsko
Studio Damúza [Werichova vila na Kampě] 10:00
Golem
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura] 19:00
Můj báječný rozvod
Studio Ypsilon [Divadlo Vosto5] 19:30
Slzy ošlehaných mužů
Švandovo divadlo 19:00
Vlnobití Andrey Buršové   zrušeno
Švandovo divadlo  19:00
Kurz negativního myšlení   Anglické titulky; vyprodáno
VILA Štvanice [Tygr v tísni] 20:00
Synáčci

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo