Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 31. května 2018

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - ZŠ Ružinovská]Neposlušná kůzlátka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Horolezecká]Neposlušná kůzlátka17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Bůh masakru  Náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub [Louny]Urna na prázdném jevišti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka]Honey   v divadle Jatka78; zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloJak je rok dlúhý   Rosénka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Mauglí09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Čarodějnice v kuchyni19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Kvartet19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Cloud19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Zápisky z volných chvil   Alterna19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Splašené nůžky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaThe Stuntman (Kaskadér)   FRINGE festival17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaGames By Henry Naylor (Henry Naylor: Hry)   FRINGE festival18:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa2100 - Cut Mustard Theatre Company   FRINGE festival20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaAda - Teuchter Company   FRINGE festival21:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaWe Are Ian (My jsme Ian)   FRINGE festival23:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Mami, už tam budem?   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Mami, už tam budem?18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Kravinec uprostřed cesty00:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Králova řeč19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Dotěrnosti19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Pohádky pro Hurvínka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekStand-up show   Čermák a Staněk Comedy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Miss Dietrich lituje19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Richard III.19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Kyslík20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Ghost Protocol   Krátká Dlouhá / ST[ART]; derniéra; Poslední uvedení!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Poslední sezení u doktora Freuda19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Společenstvo vlastníků   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Obchod na korze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Obchod na korze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Carmen19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Strýček Váňa19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Teror   Na toto představení je možné zakoupení vstupenek na jeviště.19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Vítejte v Thébách   1. premiéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zbyhoň!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Pomezí17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad]Detektiv Lupa a tajemná věž09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Sex pro pokročilé19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Cry Baby Cry  Náš tip!   Chrudim; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Protest / Rest19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Dvě komedie v komedii20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAJe třeba zabít Sekala   Do propasti kosti20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - ZŠ Ružinovská] 10:00
Neposlušná kůzlátka
Buchty a loutky [Praha - MŠ Horolezecká] 17:00
Neposlušná kůzlátka
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub [Louny] 19:30
Urna na prázdném jevišti
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka] 19:30
Honey   v divadle Jatka78; zadáno
Dejvické divadlo 19:30
Jak je rok dlúhý   Rosénka
Divadlo AHA!  09:00
Mauglí
Divadlo Bez Hranic  19:30
Čarodějnice v kuchynivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Kvartetvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Cloudvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Zápisky z volných chvil   Alternavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Splašené nůžkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 17:00
The Stuntman (Kaskadér)   FRINGE festivalvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 18:30
Games By Henry Naylor (Henry Naylor: Hry)   FRINGE festivalvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 20:00
2100 - Cut Mustard Theatre Company   FRINGE festivalvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 21:30
Ada - Teuchter Company   FRINGE festivalvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 23:00
We Are Ian (My jsme Ian)   FRINGE festivalvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
Mami, už tam budem?   pro školy
Divadlo Minor [Malá scéna] 18:00
Mami, už tam budem?vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Orfeus  00:00
Kravinec uprostřed cestyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Králova řečvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
Dotěrnostivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:00
Pohádky pro Hurvínka
Divadlo Troníček 20:00
Stand-up show   Čermák a Staněk Comedy
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich litujevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Richard III.vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Kyslíkvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  19:00
Ghost Protocol   Krátká Dlouhá / ST[ART]; derniéra; Poslední uvedení!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  19:30
Poslední sezení u doktora Freudavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Obchod na korze
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Obchod na korze
Hudební divadlo Karlín  19:00
Carmenvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Strýček Váňavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Teror   Na toto představení je možné zakoupení vstupenek na jeviště.vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Vítejte v Thébách   1. premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zbyhoň!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pomezí  17:00
Pomezívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad] 09:00
Detektiv Lupa a tajemná věž
Studio DVA divadlo  19:00
Sex pro pokročilévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon  19:30
Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsiloncevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  Náš tip!   Chrudim; Zájezd
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Protest / Restvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 20:00
Dvě komedie v komediivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA 20:00
Je třeba zabít Sekala   Do propasti kosti

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo