Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 31. května 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - ZŠ Ružinovská]Neposlušná kůzlátka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Horolezecká]Neposlušná kůzlátka17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBůh masakru  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub [Louny]Urna na prázdném jevišti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo
hostuje: Cirk La Putyka
Honey   v divadle Jatka78; zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloJak je rok dlúhý   Rosénka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Mauglí09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicČarodějnice v kuchyni19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Cloud19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Zápisky z volných chvil   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichSplašené nůžky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusKravinec uprostřed cesty00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouKrálova řeč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Dotěrnosti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého
hostuje: Divadlo Různých Jmen
1984 aneb Velký bratr tě sleduje!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekStand-up show   Čermák a Staněk Comedy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Richard III.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kyslík20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéGhost Protocol   Krátká Dlouhá / Start; derniéra; Poslední uvedení!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéPoslední sezení u doktora Freuda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Obchod na korze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39
soubor: Divadlo X10
Obchod na korze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Strýček Váňa19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Teror   Na toto představení je možné zakoupení vstupenek na jeviště.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Vítejte v Thébách   1. premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zbyhoň!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad]Detektiv Lupa a tajemná věž09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSex pro pokročilé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonPánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   Chrudim; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Protest / Rest19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Dvě komedie v komedii20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAJe třeba zabít Sekala   Do propasti kosti20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - ZŠ Ružinovská] 10:00
Neposlušná kůzlátka
Buchty a loutky [Praha - MŠ Horolezecká] 17:00
Neposlušná kůzlátka
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  náš tip!
Činoherní klub [Louny] 19:30
Urna na prázdném jevišti
Dejvické divadlo
hostuje: Cirk La Putyka
 19:30
Honey   v divadle Jatka78; zadáno
Dejvické divadlo 19:30
Jak je rok dlúhý   Rosénka
Divadlo AHA!  09:00
Mauglí
Divadlo Bez Hranic  19:30
Čarodějnice v kuchyni
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Cloud
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Zápisky z volných chvil   Alterna
Divadlo Kalich  19:00
Splašené nůžky
Divadlo Orfeus  00:00
Kravinec uprostřed cesty
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Králova řeč
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
Dotěrnosti
Divadlo Radka Brzobohatého
hostuje: Divadlo Různých Jmen
 19:00
1984 aneb Velký bratr tě sleduje!
Divadlo Troníček 20:00
Stand-up show   Čermák a Staněk Comedy
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Richard III.
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Kyslík
Divadlo v Dlouhé  19:00
Ghost Protocol   Krátká Dlouhá / Start; derniéra; Poslední uvedení!
Divadlo v Řeznické  19:30
Poslední sezení u doktora Freuda
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Obchod na korze
DUP39
soubor: Divadlo X10
 19:30
Obchod na korze
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Strýček Váňa
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Teror   Na toto představení je možné zakoupení vstupenek na jeviště.
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Vítejte v Thébách   1. premiéra
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zbyhoň!
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad] 09:00
Detektiv Lupa a tajemná věž
Studio DVA divadlo  19:00
Sex pro pokročilé
Studio Ypsilon  19:30
Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Chrudim; Zájezd
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Protest / Rest
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Dvě komedie v komedii
Vršovické divadlo MANA 20:00
Je třeba zabít Sekala   Do propasti kosti

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo