Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 23. května 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - ZŠ Beníškové (Dny Prahy 5)]Zlatá husa08:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - ZŠ Beníškové (Dny Prahy 5)]Zlatá husa10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Tanec bláznů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Teremin  náš tip!   náhradní představení za 3. 3.; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicJana Eyrová   Divadelní společnost Fr. Kreuzmanna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Cloud   PREMIÉRA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskServe the People19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Bez předsudků19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Hrabě 2.15: Bez dechu   derniéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera Bláznovy zápisky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [DIOD Jihlava]Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorMinor fórum pro školy   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Libozvuky   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Zpívající Benátky10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Macbeth – Too Much Blood19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Dvanáct rozhněvaných mužů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekStand-up show   Čermák a Staněk Comedy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22 [Divadlo Kalich]Božská Sarah19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Život podle Jonesových19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Oblomov   Poslední uvedení v letošní sezoně!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Sibiřská výchova19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Sibiřská výchova19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Měsíční sonáta č. 1119:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Infinita - Familie Flöz19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Kleopatra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]60´s aneb šedesátky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Konkurz19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Maryša   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Jsme v pohodě  náš tip!   Dramaturgický úvod před představením20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Zabiják Joe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAEliška Kasprzyk, Tomáš Kasprzyk: Osviliad   Mladá krev19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vše o mužích19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Sežeňte Mozarta!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Divadlo U stolu]Don Juan a Faust   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - ZŠ Beníškové (Dny Prahy 5)] 08:15
Zlatá husa
Buchty a loutky [Praha - ZŠ Beníškové (Dny Prahy 5)] 10:00
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
Tanec bláznů
Dejvické divadlo  19:30
Teremin  náš tip!   náhradní představení za 3. 3.; vyprodáno
Divadlo AHA!  10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Bez Hranic 19:30
Jana Eyrová   Divadelní společnost Fr. Kreuzmanna
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Cloud   PREMIÉRA
Divadlo Disk 19:30
Serve the People
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Kalich  19:00
Bez předsudků
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Hrabě 2.15: Bez dechu   derniéra
Divadlo Karla Hackera  19:00
Bláznovy zápisky
Divadlo Letí [DIOD Jihlava] 19:30
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!
Divadlo Minor 09:30
Minor fórum pro školy   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Libozvuky   pro školy
Divadlo Na Rejdišti  10:00
Zpívající Benátky
Divadlo Na zábradlí  19:00
Macbeth – Too Much Blood
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 09:00
Karneval zvířat
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Dvanáct rozhněvaných mužů
Divadlo Troníček 20:00
Stand-up show   Čermák a Staněk Comedy
Divadlo U22 [Divadlo Kalich] 19:30
Božská Sarah
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesových
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Růže pro Algernon
Divadlo v Dlouhé  19:00
Oblomov   Poslední uvedení v letošní sezoně!
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Sibiřská výchova
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Sibiřská výchova
Experimentální prostor NoD  19:30
Měsíční sonáta č. 11
Jatka78 19:30
Infinita - Familie Flöz
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Kleopatra
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
60´s aneb šedesátky
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Konkurz
Národní divadlo  19:00
Maryša   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Jsme v pohodě  náš tip!   Dramaturgický úvod před představením
Pidivadlo  19:00
Zabiják Joe
Studio ALTA 19:30
Eliška Kasprzyk, Tomáš Kasprzyk: Osviliad   Mladá krev
Studio DVA divadlo  19:00
Vše o mužích
Studio Ypsilon  19:30
Sežeňte Mozarta!
Švandovo divadlo [Divadlo U stolu] 19:00
Don Juan a Faust   vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo