Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 20. května 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Korozluky - festival Živá zahrada]Kocour v botách10:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Kocour v botách15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubGoldoniáda - Divadelní společnost Jablonský, Jindřichův Hradec   cyklus Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloElegance molekuly  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaFrank van de Ven — Strands of Movement and Language / Vlákna pohybu a jazyka   Dílna; English-friendly; Archa.lab11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [neváhej / DISK]Žranice   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichNa mělčině   Uváděli jsme13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKočka v oregánu   Změna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusPohádka z dračí sluje00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]MOMO16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka BrzobohatéhoFreddie - Concert show19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
hostuje: Divadlo Orfeus
Pohádka z dračí sluje16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltNa útěku  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéOdvolání  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [Strašnické divadlo]Obchod na korze   festival LAST StrašNICE17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [Strašnické divadlo]
hostuje: Divadlo F.X.Šaldy Liberec
Válka   derniéra; festival LAST StrašNICE19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Losers Cirque Company
Kolaps  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Duet pro jeden hlas18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Podivuhodné cesty Julese Verna17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Noční sezóna   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
Obchod na korze   festival LAST StrašNICE17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
Válka   derniéra; festival LAST StrašNICE19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVysavač19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonJezinky a bezinky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloProhlídka divadla   Dny Prahy 5; vstup zdarma10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Kocour v botách   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceAteliér režie a dramaturgie pro lehce pokročilé11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Vořezávátka20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaVražda v salónním coupé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Korozluky - festival Živá zahrada] 10:10
Kocour v botách
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Kocour v botách
Činoherní klub 19:30
Goldoniáda - Divadelní společnost Jablonský, Jindřichův Hradec   cyklus Činoherní klub uvádí
Dejvické divadlo  19:30
Elegance molekuly  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Archa 11:00
Frank van de Ven — Strands of Movement and Language / Vlákna pohybu a jazyka   Dílna; English-friendly; Archa.lab
Divadlo Disk [neváhej / DISK] 19:30
Žranice   Činohra
Divadlo Kalich  13:30
Na mělčině   Uváděli jsme
Divadlo Kalich  19:00
Kočka v oregánu   Změna
Divadlo Orfeus  00:00
Pohádka z dračí sluje
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 14:00
Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
MOMO
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Freddie - Concert show
Divadlo Troníček
hostuje: Divadlo Orfeus
 16:00
Pohádka z dračí sluje
Divadlo Ungelt  19:00
Na útěku  náš tip!
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!
Divadlo Vosto5  17:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Divadlo X10 [Strašnické divadlo] 17:00
Obchod na korze   festival LAST StrašNICE
Divadlo X10 [Strašnické divadlo]
hostuje: Divadlo F.X.Šaldy Liberec
 19:30
Válka   derniéra; festival LAST StrašNICE
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Losers Cirque Company
 19:30
Kolaps  náš tip!
La Fabrika [Studio 1] 18:00
Duet pro jeden hlas
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Podivuhodné cesty Julese Verna
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Noční sezóna   Představení s anglickými titulky
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
 17:00
Obchod na korze   festival LAST StrašNICE
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
 19:30
Válka   derniéra; festival LAST StrašNICE
Studio DVA divadlo  19:00
Vysavač
Studio Ypsilon  19:30
Jezinky a bezinky
Švandovo divadlo 10:00
Prohlídka divadla   Dny Prahy 5; vstup zdarma
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Kocour v botách   Pro děti
VILA Štvanice 11:00
Ateliér režie a dramaturgie pro lehce pokročilé
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Vořezávátka
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Vražda v salónním coupé

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo