Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 17. května 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínZvrhlá Margaret19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Rosnička]Neposlušná kůzlátka09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBratři Karamazovi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Jak (Jules) žil Verne10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Lakomá Barka18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaInteraktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?   Dílna; Archa školám10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaJoana de Brito Silva — Dopis mému tatínkovi aneb Daný slib   VSTUP ZDARMA; Archa.lab18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDivadlo Vizita — Utajená záhada20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicNeptej se anděla na jméno   Divadlo Sentiment19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21Otevřená kniha Divadla D2119:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Choroby mládí   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Jak (Jules) žil Verne10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Natěrač19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraHvězdný večer - Saskia Burešová19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíKorespondence V+W  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
Městečko Fake News19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusKouzelná noc00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Caveman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Poslední důvod, proč se nezabít   veřejná generálka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouZamilovaný Shakespeare19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
soubor: DOT504
Family Journey20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka BrzobohatéhoUž zase miluju!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Zámek Žerotínů - S-Klub, Valašské Meziříčí]Pardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltŽivot podle Jonesových19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Růže pro Algernon10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Helverova noc  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Tatínek není k zahození   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéHovory na útěku  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéÚtěky   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Haarmann19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Batacchio19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]
soubor: Lenka Vagnerová & Company
Gossip  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kancl19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Macbeth   Derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zbyhoň!   1. premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Žabička20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloDámský krejčí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaBardo Thödol19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAPo Pás #0419:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloHvězda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloJindřich Šídlo   Scénické rozhovory; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKrysař   Poslední uvedení v sezóně; Dny Prahy 5; Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaBlaník19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Zvrhlá Margaret
Buchty a loutky [Praha - MŠ Rosnička] 09:30
Neposlušná kůzlátka
Činoherní klub  19:30
Bratři Karamazovi
Divadlo AHA!  10:00
Jak (Jules) žil Verne
Divadlo AHA!  18:00
Lakomá Barka
Divadlo Archa 10:00
Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?   Dílna; Archa školám
Divadlo Archa 18:00
Joana de Brito Silva — Dopis mému tatínkovi aneb Daný slib   VSTUP ZDARMA; Archa.lab
Divadlo Archa 20:00
Divadlo Vizita — Utajená záhada
Divadlo Bez Hranic 19:30
Neptej se anděla na jméno   Divadlo Sentiment
Divadlo D21 19:30
Otevřená kniha Divadla D21
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Choroby mládí   Činohra
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Jak (Jules) žil Verne
Divadlo Gong [Velká scéna] 19:30
Natěrač
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Karla Hackera 19:00
Hvězdný večer - Saskia Burešová
Divadlo Na zábradlí  19:00
Korespondence V+W  náš tip!
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
 19:30
Městečko Fake News
Divadlo Orfeus  00:00
Kouzelná noc
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Caveman
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 10:00
Poslední důvod, proč se nezabít   veřejná generálka
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespeare
Divadlo Ponec
soubor: DOT504
 20:00
Family Journey
Divadlo Radka Brzobohatého 19:00
Už zase miluju!
Divadlo Ungelt [Zámek Žerotínů - S-Klub, Valašské Meziříčí] 19:00
Pardál
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesových
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 10:30
Růže pro Algernon
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Růže pro Algernon
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Helverova noc  náš tip!
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 10:00
Tatínek není k zahození   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Hovory na útěku  náš tip!
Divadlo v Řeznické  19:30
Útěky   zrušeno
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Haarmann
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Batacchio
La Fabrika [Studio 1]
soubor: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Gossip  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kancl
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Macbeth   Derniéra
Městská divadla pražská 21:20
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zbyhoň!   1. premiéra
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Žabička
Pidivadlo  20:00
Dámský krejčí
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
RockOpera Praha  19:00
Bardo Thödol
Studio ALTA 19:30
Po Pás #04
Studio DVA divadlo  19:00
Hvězda
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy
Švandovo divadlo 19:00
Jindřich Šídlo   Scénické rozhovory; vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Krysař   Poslední uvedení v sezóně; Dny Prahy 5; Anglické titulky
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Blaník

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo