Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 16. května 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínDivadlo Demago19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Wariot Ideal
Letci18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ U Roháčových kasáren]Žabák Valentýn09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Prostějově]Vzkříšení  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Lakomá Barka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
Dechovka   Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 — DERNIÉRA20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDivadlo Vizita — Nesmrtelné Májovky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicImprovizace.cz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk20 000 židů pod mořem   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Lakomá Barka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBáječná neděle v parku Crève Coeur19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KámenOK plus F19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrTy dvě, které obědvají19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPožitkáři  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Harlekýn
V Paříži bych tě nečekala, tatínku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNora (Domeček pro panenky)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VerTeDanceKorekce10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Kolo kolo mlýnský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo Mír, Ostrava]Pardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltVzpomínky zůstanou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéBuenos Aires, vystupte!   Divadlo Marianny Arzumanové19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéTajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéCock19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaStařec a moře   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Dechovka   Sokolovna Řepy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Batacchio19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohraKolo kolo mlýnský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryTemná energie20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Tábor]Čapek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Vím, že víš, že vím...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí21:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zbyhoň!11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloNová krev - Základní kameny17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloNová krev - Základní kameny17:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloNová krev - Základní kameny18:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloNová krev - Základní kameny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zbyhoň!   předpremiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloMaryša19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Krabat  náš tip!   hrajeme školám09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Krabat  náš tip!   hrajeme školám10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLíbánky na Jadranu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonŠkaredá středa aneb Teta z Halifaxu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloŘemeslníci   Dny Prahy 5; Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!   Dny Prahy 519:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
191320:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDlouhý, Široký a Krátkozraký   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 19:30
Divadlo Demago
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Wariot Ideal
 18:00
Letci
Buchty a loutky [Praha - MŠ U Roháčových kasáren] 09:30
Žabák Valentýn
Dejvické divadlo [hrajeme v Prostějově] 19:00
Vzkříšení  náš tip!
Divadlo AHA!  10:00
Lakomá Barka
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
 20:00
Dechovka   Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 — DERNIÉRA
Divadlo Archa 20:00
Divadlo Vizita — Nesmrtelné Májovky
Divadlo Bez Hranic 20:00
Improvizace.cz
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít
Divadlo Disk 19:30
20 000 židů pod mořem   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Lakomá Barka
Divadlo Kalich  19:00
Báječná neděle v parku Crève Coeur
Divadlo Kámen  19:30
OK plus F
Divadlo Cylindr  19:30
Ty dvě, které obědvají
Divadlo Na zábradlí  19:00
Požitkáři  náš tip!
Divadlo Palace
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
V Paříži bych tě nečekala, tatínku
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Nora (Domeček pro panenky)
VerTeDance  10:00
Korekce
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Kolo kolo mlýnský
Divadlo Ungelt [Divadlo Mír, Ostrava] 19:00
Pardál
Divadlo Ungelt  19:00
Vzpomínky zůstanou
Divadlo v Celetné 19:30
Buenos Aires, vystupte!   Divadlo Marianny Arzumanové
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Kytice
Divadlo v Dlouhé  19:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Cock
Divadlo Viola  20:00
Stařec a moře   VYPRODÁNO
Divadlo Vosto5  20:00
Dechovka   Sokolovna Řepy
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Batacchio
Komorní činohra  19:00
Kolo kolo mlýnský
MeetFactory  20:00
Temná energie
Městská divadla pražská [Tábor] 19:00
Čapek  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Vím, že víš, že vím...
Městská divadla pražská 21:20
Prohlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo [Nová scéna] 11:00
Zbyhoň!
Národní divadlo 17:00
Nová krev - Základní kameny
Národní divadlo 17:40
Nová krev - Základní kameny
Národní divadlo 18:20
Nová krev - Základní kameny
Národní divadlo 19:00
Nová krev - Základní kameny
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zbyhoň!   předpremiéra
Pidivadlo  19:00
Maryša
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 09:00
Krabat  náš tip!   hrajeme školám
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 10:30
Krabat  náš tip!   hrajeme školám
Studio DVA divadlo  19:00
Líbánky na Jadranu
Studio Ypsilon  19:30
Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu
Švandovo divadlo  19:00
Řemeslníci   Dny Prahy 5; Anglické titulky
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!   Dny Prahy 5
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
1913
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dlouhý, Široký a Krátkozraký   zadáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo