Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 14. května 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klub Americký bizon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Jak (Jules) žil Verne09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Kdes to byl(a) v noci?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [19.30]Svatojánská noc19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Zápisky z volných chvil   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskDISK_USE21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongZdeněk Izer: Na plný coole!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Titanic19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Neskonalá19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera Svět naruby19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Tajemná záře nad VILOU20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Barloutka]BRUM (pro nejmenší medvědy)09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Barloutka]BRUM (pro nejmenší medvědy)10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Barloutka]BRUM (pro nejmenší medvědy)11:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Edith a Marlene  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [VerTeDance]Flow20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Parfém v podezření19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekStand-up show   Čermák a Staněk Comedy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22 [Docela velké divadlo]Hoří, má panenko!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRozpravy Milana Heina   hosté: Monika Švábová, Marek Němec15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt 4000 dnů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Snímek 5119:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Kyslík20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoDSedm kostek cukru19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra Irská kletba19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Federer–Nadal19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Temná energie   premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Velké Meziříčí]Listopad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Molly Sweeney19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Pýcha a předsudek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Spalovač mrtvol   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Dotkni se vesmíru a pokračuj20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Vánoční škubání anděla19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Werichova vila na Kampě]Golem10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Šíleně smutná princezna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Vratká prkna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Pohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Srdce patří za mříže19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]Tajemná záře nad VILOU20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Sudí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  19:30
Americký bizon
Divadlo AHA!  09:00
Jak (Jules) žil Verne
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Kdes to byl(a) v noci?
Divadlo D21 [19.30] 19:30
Svatojánská noc
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Zápisky z volných chvil   Alterna
Divadlo Disk 21:00
DISK_USE
Divadlo Gong 19:30
Zdeněk Izer: Na plný coole!
Divadlo Kalich  19:00
Titanic
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Neskonalá
Divadlo Karla Hackera  19:00
Svět naruby
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:30
Tajemná záře nad VILOU
Divadlo Minor [Barloutka] 09:30
BRUM (pro nejmenší medvědy)
Divadlo Minor [Barloutka] 10:30
BRUM (pro nejmenší medvědy)
Divadlo Minor [Barloutka] 11:30
BRUM (pro nejmenší medvědy)
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Edith a Marlene  náš tip!
Divadlo Ponec [VerTeDance] 20:00
Flow
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Parfém v podezření
Divadlo Troníček 20:00
Stand-up show   Čermák a Staněk Comedy
Divadlo U22 [Docela velké divadlo] 19:30
Hoří, má panenko!
Divadlo Ungelt 15:00
Rozpravy Milana Heina   hosté: Monika Švábová, Marek Němec
Divadlo Ungelt  19:00
4000 dnů
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Snímek 51
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Kyslík
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Experimentální prostor NoD 19:30
Sedm kostek cukru
Komorní činohra  19:00
Irská kletba
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Federer–Nadal
MeetFactory  20:00
Temná energie   premiéra
Městská divadla pražská [Velké Meziříčí] 19:00
Listopad
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Molly Sweeney
Národní divadlo  19:00
Pýcha a předsudek
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Spalovač mrtvol   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Dotkni se vesmíru a pokračuj
Pidivadlo  19:00
Vánoční škubání anděla
Studio Damúza [Werichova vila na Kampě] 10:00
Golem
Studio DVA divadlo  19:00
Šíleně smutná princezna
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Vratká prkna
Švandovo divadlo  19:00
Pohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulky
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Srdce patří za mříže
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:30
Tajemná záře nad VILOU
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 19:30
Sudí

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo