Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 22. května 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínMoje malá úchylka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVzkříšení  náš tip!   částečně zadáno; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicNa Vánoce budu gay...!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [derniéra / DISK]49 barů   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Co takhle ke zpovědi... (Pardon me, Prime Minister)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichMoje hra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrAnna Karenina19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraJak Martin zachránil Terezku   LD Jiskra17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíAnderSen   + PŘED PŘEDSTAVENÍM V 18:15 SEMINÁŘ "JAK SE ŠIJE KOSTÝM" VE FOYER19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDPřicházíme z daleka - Divadlo NIE19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusJeden spolu domeček šnek a šnekna nemívá   scénické čtení00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]Dokud nás milenky nerozdělí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouPaní Bovaryová19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Pohasly forbesy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSkořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Kulturní dům Vltava, Kralupy nad Vltavou]Skleněný strop19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Vernisáž20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéTajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéPoslední sezení u doktora Freuda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaTři gentlemani   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kupé v lese 66   talkshow; Café v lese20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Infinita - Familie Flöz19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohraPohasly forbesy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryPohřeb sardinky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Top Dogs19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Tři sestry19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube   Setkání s tvůrci po představení20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [Werichova vila]Margaritě...20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloLorca † Bernarda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPomezí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloKutloch aneb I muži mají své dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůHerec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Tábor]Varieté Freda A. aneb Chytání větru19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Ztracená čest Kateřiny Blumové   S německými titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloDiskuze po představení Ztracená čest Kateřiny Blumové   Dny Prahy 5; vstup zdarma20:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Ticho, nahrává se!11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA„Vršovice jsou zlatý,“ řek´ tatínek   představení pro školy11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaČeské nebe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Moje malá úchylka
Dejvické divadlo  19:30
Vzkříšení  náš tip!   částečně zadáno; vyprodáno
Divadlo AHA!  10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Bez Hranic  19:30
Na Vánoce budu gay...!
Divadlo Disk [derniéra / DISK] 19:30
49 barů   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:30
Co takhle ke zpovědi... (Pardon me, Prime Minister)
Divadlo Kalich  19:00
Moje hra
Divadlo Cylindr  19:30
Anna Karenina
Divadlo Karla Hackera 17:00
Jak Martin zachránil Terezku   LD Jiskra
Divadlo Na zábradlí  19:00
AnderSen   + PŘED PŘEDSTAVENÍM V 18:15 SEMINÁŘ "JAK SE ŠIJE KOSTÝM" VE FOYER
Divadlo NoD 19:30
Přicházíme z daleka - Divadlo NIE
Divadlo Orfeus 00:00
Jeden spolu domeček šnek a šnekna nemívá   scénické čtení
Divadlo Palace [Pantheon production - host] 19:00
Dokud nás milenky nerozdělí
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Paní Bovaryová
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 09:00
Karneval zvířat
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 11:00
Karneval zvířat
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Pohasly forbesy
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka
Divadlo Ungelt [Kulturní dům Vltava, Kralupy nad Vltavou] 19:30
Skleněný strop
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Růže pro Algernon
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Vernisáž
Divadlo v Dlouhé  19:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   zadáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Poslední sezení u doktora Freuda
Divadlo Viola  20:00
Tři gentlemani   VYPRODÁNO
Divadlo Vosto5 20:00
Kupé v lese 66   talkshow; Café v lese
Jatka78 19:30
Infinita - Familie Flöz
Komorní činohra  19:00
Pohasly forbesy
MeetFactory  20:00
Pohřeb sardinky
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Top Dogs
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Tři sestry
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube   Setkání s tvůrci po představení
OLDstars [Werichova vila] 20:00
Margaritě...
Pidivadlo  19:00
Lorca † Bernarda
Pomezí  19:00
Pomezí
Studio DVA divadlo  19:00
Kutloch aneb I muži mají své dny
Studio Hrdinů  20:00
Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny  náš tip!
Studio Ypsilon [Tábor] 19:00
Varieté Freda A. aneb Chytání větru
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Ztracená čest Kateřiny Blumové   S německými titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo 20:50
Diskuze po představení Ztracená čest Kateřiny Blumové   Dny Prahy 5; vstup zdarma
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 11:00
Ticho, nahrává se!
Vršovické divadlo MANA  11:00
„Vršovice jsou zlatý,“ řek´ tatínek   představení pro školy
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
České nebe

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo