Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 22. května 2018

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Moje malá úchylka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Vzkříšení  Náš tip!   částečně zadáno; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Na Vánoce budu gay!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Jistě, pane premiére!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [derniéra / DISK]49 barů   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Divadlo AHA!]Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [agentura Harlekýn]Co takhle ke zpovědi... (Pardon me, Prime Minister)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Moje hra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Anna Karenina19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraJak Martin zachránil Terezku   LD Jiskra17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Lipany   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí AnderSen   + PŘED PŘEDSTAVENÍM V 18:15 SEMINÁŘ "JAK SE ŠIJE KOSTÝM" VE FOYER19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusJeden spolu domeček šnek a šnekna nemívá   scénické čtení00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]Dokud nás milenky nerozdělí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Paní Bovaryová19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Pohasly forbesy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Skořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Kulturní dům Vltava, Kralupy nad Vltavou]Skleněný strop19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Vernisáž20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  Náš tip!   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Poslední sezení u doktora Freuda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kupé v lese 66   talkshow; Café v lese20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoDPřicházíme z daleka - Divadlo NIE19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra Pohasly forbesy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Duet pro jeden hlas19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Pohřeb sardinky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Pan Kaplan má třídu rád  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Top Dogs19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Tři sestry19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube   Setkání s tvůrci po představení20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [Werichova vila]Margaritě...20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Lorca † Bernarda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Pomezí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [MŠ Lidice]Otěstánek09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Kutloch aneb I muži mají své dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Tábor]Varieté Freda A. aneb Chytání větru19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Ztracená čest Kateřiny Blumové   S německými titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloDiskuze po představení Ztracená čest Kateřiny Blumové   Dny Prahy 5; vstup zdarma20:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Tygr v tísni]Ticho, nahrává se!11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA „Vršovice jsou zlatý,“ řek´ tatínek   představení pro školy11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Moje malá úchylka
Dejvické divadlo  19:30
Vzkříšení  Náš tip!   částečně zadáno; vyprodáno
Divadlo AHA!  10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Bez Hranic  19:30
Na Vánoce budu gay!
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Jistě, pane premiére!
Divadlo Disk [derniéra / DISK] 19:30
49 barů   Alterna
Divadlo Gong [Divadlo AHA!] 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Gong [agentura Harlekýn] 19:30
Co takhle ke zpovědi... (Pardon me, Prime Minister)
Divadlo Kalich  19:00
Moje hra
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 19:30
Anna Karenina
Divadlo Karla Hackera 17:00
Jak Martin zachránil Terezku   LD Jiskra
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Lipany   pro školy
Divadlo Na zábradlí  19:00
AnderSen   + PŘED PŘEDSTAVENÍM V 18:15 SEMINÁŘ "JAK SE ŠIJE KOSTÝM" VE FOYER
Divadlo Orfeus 00:00
Jeden spolu domeček šnek a šnekna nemívá   scénické čtení
Divadlo Palace [Pantheon production - host] 19:00
Dokud nás milenky nerozdělí
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Paní Bovaryová
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  Náš tip!
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 09:00
Karneval zvířat
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 11:00
Karneval zvířat
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Pohasly forbesy
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka
Divadlo Ungelt [Kulturní dům Vltava, Kralupy nad Vltavou] 19:30
Skleněný strop
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Růže pro Algernon
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Vernisáž
Divadlo v Dlouhé  19:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  Náš tip!   zadáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Poslední sezení u doktora Freuda
Divadlo Vosto5 20:00
Kupé v lese 66   talkshow; Café v lese
Experimentální prostor NoD 19:30
Přicházíme z daleka - Divadlo NIE
Komorní činohra  19:00
Pohasly forbesy
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Duet pro jeden hlas
MeetFactory  20:00
Pohřeb sardinky
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Pan Kaplan má třídu rád  Náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Top Dogs
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Tři sestry
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube   Setkání s tvůrci po představení
OLDstars [Werichova vila] 20:00
Margaritě...
Pidivadlo  19:00
Lorca † Bernarda
Pomezí  19:00
Pomezí
Studio Damúza [MŠ Lidice] 09:00
Otěstánek
Studio DVA divadlo  19:00
Kutloch aneb I muži mají své dny
Studio Ypsilon [Tábor] 19:00
Varieté Freda A. aneb Chytání větru
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Ztracená čest Kateřiny Blumové   S německými titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo 20:50
Diskuze po představení Ztracená čest Kateřiny Blumové   Dny Prahy 5; vstup zdarma
VILA Štvanice [Tygr v tísni] 11:00
Ticho, nahrává se!
Vršovické divadlo MANA  11:00
„Vršovice jsou zlatý,“ řek´ tatínek   představení pro školy

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo