Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 27. května 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Drunk Enough to Say I Love You?   derniéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Festival Mezi ploty]Kocour v botách15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5]Kolonizace - nový počátek   #Studovna18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicDračí království   Divadlo Nahoď15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě]Ať žijí duchové11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě]Ať žijí duchové14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21Komu zvoní Hana   divadelní talk show13:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Šepoty a výkřiky   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Mauglí13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaAliens of Mons (Cizinci z Monsu) - Teatr Ad Spectatores   FRINGE festival18:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaHenri   FRINGE festival19:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaBirds   FRINGE festival21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaStuck (Zásek)   FRINGE festival23:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorVčelám dík   workshop13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Prachy!!!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekPodbrdští géniové aneb Cimrman nebyl sám   Scéna Montmartre19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Slezské divadlo Opava, Opava]Miss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Skořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [TEĎ! Divadlo]Kurz osudové přitažlivosti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [LokVar]Tatínek 002   premiéra; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 PROTON !!!  náš tip!   Psychiatrická nemocnice Bohnice12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [11:55]Pravda o 17/1119:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Infinita - Familie Flöz19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Divadlo Drak]Poslední trik Georgese Mélièse  náš tip!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Pohlavní životy siamských dvojčat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták   Představení s anglickými titulky13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Na moři, zírám nahoru   Představení s anglickými titulky; derniéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Dlaskův statek, Dolánky u Turnova]Medvědí princ11:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Dlaskův statek, Dolánky u Turnova]Trpasličí pohádka 14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Mezi ploty]Golem19:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Klára a Bára19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Festival Mezi ploty, Bohnice]Klub lhářů pana E.18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Tygr v tísni]Synáčci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAKouzla a čáry tajemné Prahy   Divadlo Láryfáry17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Drunk Enough to Say I Love You?   derniéra
Buchty a loutky [Praha - Festival Mezi ploty] 15:30
Kocour v botách
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5] 18:00
Kolonizace - nový počátek   #Studovna
Divadlo Bez Hranic 15:00
Dračí království   Divadlo Nahoď
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě] 11:00
Ať žijí duchové
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě] 14:00
Ať žijí duchové
Divadlo D21 13:45
Komu zvoní Hana   divadelní talk show
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Šepoty a výkřiky   Činohra
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Kampa 18:15
Aliens of Mons (Cizinci z Monsu) - Teatr Ad Spectatores   FRINGE festival
Divadlo Kampa 19:45
Henri   FRINGE festival
Divadlo Kampa 21:30
Birds   FRINGE festival
Divadlo Kampa 23:00
Stuck (Zásek)   FRINGE festival
Divadlo Minor 13:00
Včelám dík   workshop
Divadlo Palace  19:00
Prachy!!!
Divadlo Troníček 19:00
Podbrdští géniové aneb Cimrman nebyl sám   Scéna Montmartre
Divadlo Ungelt [Slezské divadlo Opava, Opava] 19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka
Divadlo v Celetné [TEĎ! Divadlo] 19:30
Kurz osudové přitažlivosti
Divadlo v Dlouhé [LokVar] 17:00
Tatínek 002   premiéra; vyprodáno
Divadlo Vosto5  12:00
PROTON !!!  náš tip!   Psychiatrická nemocnice Bohnice
Divadlo Vosto5  18:00
Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa
Experimentální prostor NoD [11:55] 19:30
Pravda o 17/11
Jatka78 19:30
Infinita - Familie Flöz
La Fabrika [Divadlo Drak] 15:00
Poslední trik Georgese Mélièse  náš tip!
MeetFactory  20:00
Pohlavní životy siamských dvojčat
Národní divadlo 12:00
Videowalk Play Maeterlinck
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 13:00
Modrý pták   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Na moři, zírám nahoru   Představení s anglickými titulky; derniéra
Studio Damúza [Dlaskův statek, Dolánky u Turnova] 11:30
Medvědí princ
Studio Damúza [Dlaskův statek, Dolánky u Turnova] 14:30
Trpasličí pohádka
Studio Damúza [Mezi ploty] 19:15
Golem
Studio DVA divadlo  19:00
Klára a Bára
Studio Ypsilon [Festival Mezi ploty, Bohnice] 18:00
Klub lhářů pana E.
VILA Štvanice [Tygr v tísni] 20:00
Synáčci
Vršovické divadlo MANA 17:00
Kouzla a čáry tajemné Prahy   Divadlo Láryfáry

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo