Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 16. června 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [malý sál]Hopi-land20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Knihex, Vila Štvanice]Zlatá husa10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Žatec - Kapucínská zahrada]Zlatá husa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Žatec - Kapucínská zahrada]Psycho Reloaded20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaRusáci   předpremiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicDrákula vs. Frankenstein   Divadlo Sentiment19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraTři prasátka   Divadlo Pruhované panenky17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Deník zloděje   HOST EK19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéLucerna  náš tip!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
hostuje: STK Theatre Concept
Nick19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201819:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloFasády dětskýma očima10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloFasády dětskýma očima11:01Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mikve  náš tip!   derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]
hostuje: Švandovo divadlo
Jordan20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloSlepice19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Mičinský Pitvor, Horná Mičiná, Slovensko]Kar00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Skupova Plzeň]Bajaja13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloEvita14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVysavač20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloBoh je DJ - Divadlo DPM19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [malý sál] 20:00
Hopi-land
Buchty a loutky [Praha - Knihex, Vila Štvanice] 10:30
Zlatá husa
Buchty a loutky [Žatec - Kapucínská zahrada] 15:00
Zlatá husa
Buchty a loutky [Žatec - Kapucínská zahrada] 20:00
Psycho Reloaded
Divadlo Archa  20:00
Rusáci   předpremiéra
Divadlo Bez Hranic 19:00
Drákula vs. Frankenstein   Divadlo Sentiment
Divadlo Kalich  14:30
Krysař  náš tip!
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Karla Hackera 17:00
Tři prasátka   Divadlo Pruhované panenky
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Deník zloděje   HOST EK
Divadlo v Dlouhé  17:00
Lucerna  náš tip!
Jatka78 [velká scéna]
hostuje: STK Theatre Concept
 19:30
Nick
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Premiéra mládí
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018
Národní divadlo 10:00
Fasády dětskýma očima
Národní divadlo 11:01
Fasády dětskýma očima
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Mikve  náš tip!   derniéra
OLDstars [H2O - umělecký prostor]
hostuje: Švandovo divadlo
 20:00
Jordan
Pidivadlo  19:00
Slepice
Studio Damúza [Mičinský Pitvor, Horná Mičiná, Slovensko] 00:00
Kar
Studio Damúza [Skupova Plzeň] 13:00
Bajaja
Studio DVA divadlo  14:00
Evita
Studio DVA divadlo  20:00
Vysavač
Švandovo divadlo 19:00
Boh je DJ - Divadlo DPM

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo