Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 14. června 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Kuřácké nebe19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Plzeň - festival Skupova Plzeň]O Doktoru Johannesi Faustovi17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Kati19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnSen noci svatojánské   Waldorfská škola v Jinonicích; Divadlo19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Zimní pohádka   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Lakomá Barka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa Rusáci   otevřená zkouška s debatou / vstup zdarma20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Sluha dvou pánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Jistě, pane premiére!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Utrpení mladého Werthera19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Lakomá Barka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Bez předsudků19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Neskonalá19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraTvé tělo - tvůj hrad   Divadlo Piškot09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraTvé tělo - tvůj hrad   Divadlo Piškot10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [TAK Berlin]Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Záhada hlavolamu   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Anežka chce tančit18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Dobří chlapci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Prachy!!!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Můj romantický příběh19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Jak sbalit ženu 2.019:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecIdea de una pasión - Foco alAire (MX)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Cyrano19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Pardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Červenec   veřejná zkouška10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Rozmarné léto19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Hovory na útěku  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Konkurz19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTADruhé břehy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad]Ať žije republika!09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Les19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Jezinky a bezinky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kdo je tady ředitel?   Jihlava; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Slušný člověk19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Kuřácké nebe
Buchty a loutky [Plzeň - festival Skupova Plzeň] 17:00
O Doktoru Johannesi Faustovi
Činoherní klub  19:30
Kati
Cirkus Mlejn 19:30
Sen noci svatojánské   Waldorfská škola v Jinonicích; Divadlo
Dejvické divadlo  19:30
Zimní pohádka   vyprodáno
Divadlo AHA!  10:00
Lakomá Barka
Divadlo Archa  20:00
Rusáci   otevřená zkouška s debatou / vstup zdarma
Divadlo Bez Hranic  19:30
Sluha dvou pánů
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Jistě, pane premiére!
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Utrpení mladého Werthera
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Lakomá Barka
Divadlo Kalich  19:00
Bez předsudků
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Neskonalá
Divadlo Karla Hackera 09:00
Tvé tělo - tvůj hrad   Divadlo Piškot
Divadlo Karla Hackera 10:30
Tvé tělo - tvůj hrad   Divadlo Piškot
Divadlo Letí [TAK Berlin] 19:30
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Záhada hlavolamu   pro školy
Divadlo Minor [Malá scéna] 18:00
Anežka chce tančit
Divadlo Na zábradlí  19:00
Dobří chlapci
Divadlo Palace  19:00
Prachy!!!
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Můj romantický příběh
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
Jak sbalit ženu 2.0
Divadlo Ponec 20:00
Idea de una pasión - Foco alAire (MX)
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Cyrano
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 10:30
Červenec   veřejná zkouška
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Rozmarné léto
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Hovory na útěku  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Konkurz
Studio ALTA 20:00
Druhé břehy
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad] 09:00
Ať žije republika!
Studio DVA divadlo  19:00
Les
Studio Ypsilon  19:30
Jezinky a bezinky
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Jihlava; Zájezd
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Slušný člověk

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo