Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 12. června 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubFajnmen (QED)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnSen noci svatojánské   Waldorfská škola v Jinonicích; Divadlo11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnSen noci svatojánské   Waldorfská škola v Jinonicích; Divadlo19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloKafka ´2419:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Míša Kulička10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Cloud19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Malá scéna]Míša Kulička10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Zdeněk Izer na plný coole!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichSbohem, zůstávám!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíMýcení  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Pusťte Donnu k maturitě!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecLego de l’ego + Máa Labyrinthe - Ladji Kone (BF)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Hankův dům, Dvůr Králové nad Labem]Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Terminus19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Helverova noc  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéÉlektra   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéMidsummer (A Play with Songs)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaCommedia finita20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Superpozice19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
UP´END´DOWN19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Idiot   ZRUŠENO10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Top Dogs   Derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí21:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Vítejte v Thébách19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zbyhoň!   ND Dialog20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [Werichova vila]Margaritě...20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAKoneckonců: do léta! 2018   Dětské studio Altík16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAKoneckonců: do léta! 2018   Dětské studio Altík18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloPoprask na laguně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloObraz Doriana Graye   S českými titulky pro neslyšící19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaCimrman v říši hudby19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  19:30
Fajnmen (QED)
Cirkus Mlejn 11:00
Sen noci svatojánské   Waldorfská škola v Jinonicích; Divadlo
Cirkus Mlejn 19:30
Sen noci svatojánské   Waldorfská škola v Jinonicích; Divadlo
Dejvické divadlo  19:30
Kafka ´24
Divadlo AHA!  10:00
Míša Kulička
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
 19:30
Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Cloud
Divadlo Gong [Malá scéna] 10:00
Míša Kulička
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:30
Zdeněk Izer na plný coole!
Divadlo Kalich  19:00
Sbohem, zůstávám!
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér
Divadlo Na zábradlí  19:00
Mýcení  náš tip!
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 20:00
Pusťte Donnu k maturitě!
Divadlo Ponec 20:00
Lego de l’ego + Máa Labyrinthe - Ladji Kone (BF)
Divadlo Ungelt [Hankův dům, Dvůr Králové nad Labem] 19:00
Deštivé dny
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Terminus
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Helverova noc  náš tip!
Divadlo v Dlouhé  19:00
Élektra   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Midsummer (A Play with Songs)
Divadlo Viola  20:00
Commedia finita
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Superpozice
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
UP´END´DOWN
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Idiot   ZRUŠENO
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Top Dogs   Derniéra
Městská divadla pražská 21:50
Prohlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Vítejte v Thébách
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zbyhoň!   ND Dialog
OLDstars [Werichova vila] 20:00
Margaritě...
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio ALTA 16:30
Koneckonců: do léta! 2018   Dětské studio Altík
Studio ALTA 18:00
Koneckonců: do léta! 2018   Dětské studio Altík
Studio DVA divadlo  19:00
Poprask na laguně
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy
Švandovo divadlo  19:00
Obraz Doriana Graye   S českými titulky pro neslyšící
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Cimrman v říši hudby

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo