Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 8. června 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínKauza Salome   derniéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!]Vítězné svině19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubTramvaj do stanice Touha  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnDokonalá svatba   Ochotnické divadlo D13; Divadlo19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo39 stupňů   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskKOULENÍ18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Paralelní vesmíry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíDobří chlapci   I. PREMIÉRA; Zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouZamilovaný Shakespeare19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSkleněný strop19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéSen v červeném domě   předpremiéra; 1. předpremiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaAdresát neznámý  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Souboj Titánků   Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
Souboj Titánků19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-2018   VEŘEJNÁ GENERÁLKA11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Hodina před svatbou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáBouře19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloManon Lescaut19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Natašin sen  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [Skautský institut]Vernisáž20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloFunny Girl19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Vratká prkna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Vítězné svině   Premiéra; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Čechov vs. Tolstoj aneb Manželská zkouška   derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Kauza Salome   derniéra
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!] 19:00
Vítězné svině
Činoherní klub  19:00
Tramvaj do stanice Touha  náš tip!
Cirkus Mlejn 19:00
Dokonalá svatba   Ochotnické divadlo D13; Divadlo
Dejvické divadlo  19:30
39 stupňů   vyprodáno
Divadlo Disk 18:00
KOULENÍ
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Paralelní vesmíry
Divadlo Na zábradlí  19:00
Dobří chlapci   I. PREMIÉRA; Zadáno
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespeare
Divadlo Ungelt  19:00
Skleněný strop
Divadlo v Dlouhé 10:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Sen v červeném domě   předpremiéra; 1. předpremiéra
Divadlo Viola  20:00
Adresát neznámý  náš tip!
Divadlo Vosto5  19:30
Souboj Titánků   Jatka78
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
 19:30
Souboj Titánků
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 11:00
Tančírna 1918-2018   VEŘEJNÁ GENERÁLKA
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Hodina před svatbou
Městská divadla pražská 19:00
Bouře
Národní divadlo  19:00
Manon Lescaut
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Malý princ
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Natašin sen  náš tip!
OLDstars [Skautský institut] 20:30
Vernisáž
Studio DVA divadlo  19:00
Funny Girl
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Vratká prkna
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulky
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 19:00
Vítězné svině   Premiéra; vyprodáno
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Čechov vs. Tolstoj aneb Manželská zkouška   derniéra

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo