Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 11. prosince 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby Olomouc]Vánoční raketa08:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby Olomouc]Vánoční raketa10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubZrada19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
Ucho19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongHajzlbáby aneb tady se ptám já   divadlo Post Scriptum19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichAni spolu, ani bez sebe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Ucho19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Divadlo Broadway
Kocour v botách10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchZatmění19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíAnamnéza19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíTo téma / Das Thema21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusBláznivá lokomotiva00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
Dokonalá svatba   Inscenace souboru Indigo company, host divadla19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
soubor: DOT504
Collective Loss of Memory20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Dlouhá vánoční cesta domů  náš tip!16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Máma říkala, že bych neměla  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltExpres na západ  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Popelka nazaretská   veřejná zkouška10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Osiřelý západ19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé407 gramů z Bohumila Hrabala19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéCock19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
UP´END´DOWN19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Dlouhá vánoční cesta domů  náš tip!16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Máma říkala, že bych neměla  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Na Prádle]Neslušní19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Želary  náš tip!   Představení pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kanibalky: Soumrak samců19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Vím, že víš, že vím...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Konzervativec19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka divadla21:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloZákoutí archivu16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloKytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVěra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ženy přežijí!   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonVánoční večery19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKrysař   S českými titulky pro neslyšící; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
hostuje: Next Picture
Lordi /The Lords/  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Krása střídá nádheru20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANALoutkando Grando aneb Kouzelné hraní s barokní hudbou - Divadlo pod Šťastnou Hvězdou a Ensemble Inégal18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDlouhý, Široký a Krátkozraký   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby Olomouc] 08:30
Vánoční raketa
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby Olomouc] 10:00
Vánoční raketa
Činoherní klub  19:30
Zrada
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
 19:30
Ucho
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Gong 19:00
Hajzlbáby aneb tady se ptám já   divadlo Post Scriptum
Divadlo Kalich  19:00
Ani spolu, ani bez sebe
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Ucho
Divadlo Na Maninách
hostuje: Divadlo Broadway
 10:30
Kocour v botách
Divadlo Na Maninách  19:00
Zatmění
Divadlo Na zábradlí  19:00
Anamnéza
Divadlo Na zábradlí 21:00
To téma / Das Thema
Divadlo Orfeus  00:00
Bláznivá lokomotiva
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
 19:00
Dokonalá svatba   Inscenace souboru Indigo company, host divadla
Divadlo Ponec
soubor: DOT504
 20:00
Collective Loss of Memory
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 16:00
Dlouhá vánoční cesta domů  náš tip!
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Máma říkala, že bych neměla  náš tip!
Divadlo Ungelt  19:00
Expres na západ  náš tip!
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 10:30
Popelka nazaretská   veřejná zkouška
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Osiřelý západ
Divadlo v Dlouhé  19:00
407 gramů z Bohumila Hrabala
Divadlo v Řeznické  19:30
Cock
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
UP´END´DOWN
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 16:00
Dlouhá vánoční cesta domů  náš tip!
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Máma říkala, že bych neměla  náš tip!
Komorní činohra [Divadlo Na Prádle] 19:00
Neslušní
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Želary  náš tip!   Představení pro školy
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kanibalky: Soumrak samců
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Vím, že víš, že vím...
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Konzervativec
Městská divadla pražská 21:20
Prohlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka divadla
Národní divadlo 16:30
Zákoutí archivu
Pidivadlo  20:00
Kytice
Studio DVA divadlo  19:00
Věra
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Ženy přežijí!   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Vánoční večery
Švandovo divadlo  19:00
Krysař   S českými titulky pro neslyšící; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio]
hostuje: Next Picture
 19:00
Lordi /The Lords/  náš tip!   vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Krása střídá nádheru
Vršovické divadlo MANA 18:00
Loutkando Grando aneb Kouzelné hraní s barokní hudbou - Divadlo pod Šťastnou Hvězdou a Ensemble Inégal
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dlouhý, Široký a Krátkozraký   zadáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo