Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 7. prosince 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín
hostuje: Studio Rote
Královna duchů   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Vánoční raketa17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubDámský krejčí   zadáno16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubDámský krejčí   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Vánoční koleda09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Vánoční koleda10:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Vánoční koleda09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Vánoční koleda10:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichOsmý světadíl19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraZpátky do Betléma - Pavel Šmíd, Vojta Vrtek09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraZpátky do Betléma - Pavel Šmíd, Vojta Vrtek10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPersony   2. PREMIÉRA OSLAVA 60. VÝROČÍ DNz; ZADÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]Dokud nás milenky nerozdělí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouŽítkovské bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
soubor: Spitfire Company
Constellations II. (Time for Sharing)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekMůj šéf je debil   Divadlo Bufet19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt4000 dnů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéZabít draka   Divadlo Marianny Arzumanové19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéJak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéSouborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéLeni   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
UP´END´DOWN   Premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Znovusjednocení Korejí   dopolední veřejná generální zkouška11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáVánoční taneční scéna 201817:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Holky z kalendáře19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kancl19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Plukovník Švec   Představení s anglickými titulky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMalý princ  náš tip!   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vzpomínky zůstanou   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Proměna aneb Řehoř už toho má dost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloBratr spánku   Veřejná generálka; Anglické titulky; vyprodáno11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Vánoční raketa   Pro děti; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Šťastný vyvolený19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Válka s mloky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín
hostuje: Studio Rote
 19:30
Královna duchů   zrušeno
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Vánoční raketa
Činoherní klub  16:30
Dámský krejčí   zadáno
Činoherní klub  19:30
Dámský krejčí   zadáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 09:00
Vánoční koleda
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:15
Vánoční koleda
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 09:00
Vánoční koleda
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:15
Vánoční koleda
Divadlo Kalich  19:00
Osmý světadíl
Divadlo Karla Hackera 09:00
Zpátky do Betléma - Pavel Šmíd, Vojta Vrtek
Divadlo Karla Hackera 10:00
Zpátky do Betléma - Pavel Šmíd, Vojta Vrtek
Divadlo Na zábradlí  19:00
Persony   2. PREMIÉRA OSLAVA 60. VÝROČÍ DNz; ZADÁNO
Divadlo Palace [Pantheon production - host] 19:00
Dokud nás milenky nerozdělí
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Žítkovské bohyně
Divadlo Ponec
soubor: Spitfire Company
 20:00
Constellations II. (Time for Sharing)
Divadlo Troníček 19:00
Můj šéf je debil   Divadlo Bufet
Divadlo Ungelt  19:00
4000 dnů
Divadlo v Celetné 19:30
Zabít draka   Divadlo Marianny Arzumanové
Divadlo v Dlouhé  10:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Leni   zájezd
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
UP´END´DOWN   Premiéra
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 11:00
Znovusjednocení Korejí   dopolední veřejná generální zkouška
Městská divadla pražská 17:00
Vánoční taneční scéna 2018
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Holky z kalendáře
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kancl
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Plukovník Švec   Představení s anglickými titulky
Studio DVA divadlo  19:00
Malý princ  náš tip!   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vzpomínky zůstanou   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Proměna aneb Řehoř už toho má dost
Švandovo divadlo  11:00
Bratr spánku   Veřejná generálka; Anglické titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Vánoční raketa   Pro děti; vyprodáno
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Šťastný vyvolený
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Válka s mloky

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo