Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 28. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubínstojím ve tmě abych viděl světlo dělám zlo aby dobro kvetlo MIRIAM19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubPtákovina19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Malá scéna]Dášenka, čili život štěněte09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Romeo a Julie10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicKarel Čapek: Jak se dělá divadlo   Domov Sulická; charitativní odpoledne17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicKarel Jaromír Erben: Vodník   Domov Sulická; charitativní odpoledne18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Macbeth19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskKaguya - bambusová princezna - Nori Sawa19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Malá scéna]Dášenka, čili život štěněte09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Romeo a Julie10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Příště ho zabiju sám!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichLady Oskar19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrEdith Piaf: Dnes nechci spát sama19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraUž zase miluju!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchZrada19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiVečer tříkrálový aneb Cokoli chcete19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíKorespondence V+W  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalacePension pro svobodné pány19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouSedmé nebe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPardál   zrušeno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mrzák inishmaanský19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Audience20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéPohádkové nepohádky Josefa Čapka   Anima Candida; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéSouborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéZavřete oči, swing přichází...   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Heaven's Gate]Amerikánka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáLektorské úvody18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Moře19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Než vše začalo...   Lenka Vagnerová & Company19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloND Talks: Je současné divadlo nebezpečné?   Zdarma18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Nová Atlantida   Zvýhodněný balíček20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstarsSono vegano   Skupina Pátečníci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloZabiják Joe20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAOslava19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloPoprask na laguně   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Šest tanečních hodin v šesti týdnech   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůModrovous - Naděje žen20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hudbajky aneb Skrytý život nástrojů   zadáno09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Divadlo Vosto5
Slzy ošlehaných mužů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Ztracená čest Kateřiny Blumové   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
V borůvčí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANANa zdi a za zdí Skutečná realita versus virtuální realita   divadelní soubor Kairos II19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaŠvestka   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
stojím ve tmě abych viděl světlo dělám zlo aby dobro kvetlo MIRIAM
Činoherní klub  19:30
Ptákovina
Divadlo AHA! [Malá scéna] 09:00
Dášenka, čili život štěněte
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:30
Romeo a Julie
Divadlo Bez Hranic 17:00
Karel Čapek: Jak se dělá divadlo   Domov Sulická; charitativní odpoledne
Divadlo Bez Hranic 18:00
Karel Jaromír Erben: Vodník   Domov Sulická; charitativní odpoledne
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Macbeth
Divadlo Disk 19:30
Kaguya - bambusová princezna - Nori Sawa
Divadlo Gong [Malá scéna] 09:00
Dášenka, čili život štěněte
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:30
Romeo a Julie
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
Příště ho zabiju sám!
Divadlo Kalich  19:00
Lady Oskar
Divadlo Cylindr  19:30
Edith Piaf: Dnes nechci spát sama
Divadlo Karla Hackera 19:00
Už zase miluju!
Divadlo Na Maninách  19:00
Zrada
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete
Divadlo Na zábradlí  19:00
Korespondence V+W  náš tip!
Divadlo Palace  19:00
Pension pro svobodné pány
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Sedmé nebe
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál   zrušeno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Mrzák inishmaanský
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Audience
Divadlo v Dlouhé 10:00
Pohádkové nepohádky Josefa Čapka   Anima Candida; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Zavřete oči, swing přichází...   zájezd
Divadlo Vosto5  19:30
Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon
Jatka78 [Heaven's Gate] 19:30
Amerikánka
Městská divadla pražská 18:30
Lektorské úvody
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:30
Moře
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Než vše začalo...   Lenka Vagnerová & Company
Národní divadlo 18:00
ND Talks: Je současné divadlo nebezpečné?   Zdarma
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Nová Atlantida   Zvýhodněný balíček
OLDstars 20:00
Sono vegano   Skupina Pátečníci
Pidivadlo  20:00
Zabiják Joe
Studio ALTA  19:30
Oslava
Studio DVA divadlo  19:00
Poprask na laguně   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:30
Šest tanečních hodin v šesti týdnech   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Modrovous - Naděje žen
Studio Ypsilon [malá scéna] 09:00
Hudbajky aneb Skrytý život nástrojů   zadáno
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Divadlo Vosto5
 19:30
Slzy ošlehaných mužů
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Ztracená čest Kateřiny Blumové   vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
V borůvčí
Vršovické divadlo MANA 19:30
Na zdi a za zdí Skutečná realita versus virtuální realita   divadelní soubor Kairos II
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Švestka   zadáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo