Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 8. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Obludov19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Hrůza v Brně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Americký bizon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Zásek  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaFocal Point: Upcycling Cultural Heritage   Konference10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaStřed zájmu: PUBLIKUM   prezentace18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět]Smrt v růžovém19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Blbec k večeři19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskGoršek   HAMU19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Hybernia Doktor Ox18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Božská Sarah19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Čtyřhra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraJak se čerti ženili   Metropolitní divadlo Praha09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraJak se čerti ženili   Metropolitní divadlo Praha10:45Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Smrt v růžovém19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Čaj a apokalypsa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Hon na Jednorožce  náš tip!   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Mimino   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Hon na Jednorožce  náš tip!18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Mimino18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Anamnéza   ZADÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Bláznivá lokomotiva00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouMyši Natálie Mooshabrové - Čin. divadlo Jerzyho Szaniawského v Plocku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Irská kletba19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Pardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadlo Petra Bezruče]Spalovač mrtvol19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]D1W120:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Relativita11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Ještěrka na slunci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Obchod na korze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Hlupáci, proberte se21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Obchod na korze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Hlupáci, proberte se21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Osamělost komiksových hrdinů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Irská kletba19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]I♥MAMMA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Filmová a divadelní agentura]Ředitelská lóže19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloND Café s inspicientkou   Zdarma17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Netrpělivost srdce   Dramaturgický úvod před představením; 1. premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Dům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Spitfire Company]One Step Before the Fall  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Věra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura]Madame Rubinstein   premiéra; VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Prodaná nevěsta19:31Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Hrůza v Brně   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kdo je tady ředitel?   Chomutov; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]Čaj a apokalypsa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANANaši furianti   Divadlo pod Petřínem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Obludov
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 19:00
Hrůza v Brně
Činoherní klub  19:30
Americký bizon
Dejvické divadlo  19:30
Zásek  náš tip!   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Archa 10:00
Focal Point: Upcycling Cultural Heritage   Konference
Divadlo Archa 18:30
Střed zájmu: PUBLIKUM   prezentace
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět] 19:30
Smrt v růžovém
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Blbec k večeři
Divadlo Disk 19:30
Goršek   HAMU
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Hybernia  18:00
Doktor Ox
Divadlo Kalich  19:00
Božská Sarah
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Čtyřhra
Divadlo Karla Hackera 09:00
Jak se čerti ženili   Metropolitní divadlo Praha
Divadlo Karla Hackera 10:45
Jak se čerti ženili   Metropolitní divadlo Praha
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Smrt v růžovém
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Čaj a apokalypsa
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Hon na Jednorožce  náš tip!   pro školy
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
Mimino   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
Hon na Jednorožce  náš tip!
Divadlo Minor [Malá scéna] 18:00
Mimino
Divadlo Na zábradlí  19:30
Anamnéza   ZADÁNO
Divadlo Orfeus  00:00
Bláznivá lokomotiva
Divadlo pod Palmovkou 19:00
Myši Natálie Mooshabrové - Čin. divadlo Jerzyho Szaniawského v Plocku
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Irská kletba
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo v Celetné [Divadlo Petra Bezruče] 19:30
Spalovač mrtvol
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
D1W1
Divadlo v Řeznické  11:00
Relativita
Divadlo v Řeznické  19:30
Ještěrka na slunci
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Obchod na korze
Divadlo X10 [DUP39] 21:30
Hlupáci, proberte se
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Obchod na korze
DUP39 [Divadlo X10] 21:30
Hlupáci, proberte se
Experimentální prostor NoD  19:30
Osamělost komiksových hrdinů
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Irská kletba
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
I♥MAMMA
Městská divadla pražská [Filmová a divadelní agentura] 19:00
Ředitelská lóže
Národní divadlo 17:00
ND Café s inspicientkou   Zdarma
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Netrpělivost srdce   Dramaturgický úvod před představením; 1. premiéra
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio Damúza [Spitfire Company] 20:00
One Step Before the Fall  náš tip!
Studio DVA divadlo  19:00
Věra
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura] 19:30
Madame Rubinstein   premiéra; VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:31
Prodaná nevěsta
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 19:00
Hrůza v Brně   vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Chomutov; Zájezd
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:00
Čaj a apokalypsa
Vršovické divadlo MANA 19:30
Naši furianti   Divadlo pod Petřínem

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo