Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 9. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín [Studio Rote]Královna duchů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Zrada19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnDokonalá svatba   Ochotnické divadlo D13; Divadlo19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Dabing Street   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDiner - Thomas & Ruhller (NL)   English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicPoločas nápadu: Improvizační zápas s týmem.....19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíPat a Mat jedou na dovolenou   Divadlo pohádek15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Art19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Utrpení mladého Werthera19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Hybernia Doktor Ox18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Sbohem, zůstávám!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kámen Přesně 42 zubů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera Bláznovy zápisky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Hon na Jednorožce  náš tip!   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Mimino   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Hon na Jednorožce  náš tip!18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Mimino18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Požitkáři  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekTučňáci aneb Život na ledových pláních manželství   Divadlo Boršč19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Skořápka   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadlo Petra Bezruče]Spalovač mrtvol19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Sirotci  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Kabaret Kainar - Kainar  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Relativita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Finale - Analog19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Lenka Vagnerová & Company]Mah Hunt   Dopolední představení10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Moře   Zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Lenka Vagnerová & Company]Mah Hunt   ZRUŠENO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Netrpělivost srdce   2. premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]František Blázen20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Věra   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura]Madame Rubinstein20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Trollové mezi námi   2. repríza za 120Kč; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Já jsem Krabat09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Já jsem Krabat11:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceZahájení festivalu + vernisáž ZUŠ + koncert Ekopela16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín [Studio Rote] 19:30
Královna duchů
Činoherní klub  19:30
Zrada
Cirkus Mlejn 19:00
Dokonalá svatba   Ochotnické divadlo D13; Divadlo
Dejvické divadlo  19:30
Dabing Street   vyprodáno
Divadlo Archa 20:00
Diner - Thomas & Ruhller (NL)   English-friendly
Divadlo Bez Hranic 19:30
Poločas nápadu: Improvizační zápas s týmem.....
Divadlo Bez zábradlí 15:30
Pat a Mat jedou na dovolenou   Divadlo pohádek
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Art
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Utrpení mladého Werthera
Divadlo Hybernia  18:00
Doktor Ox
Divadlo Kalich  19:00
Sbohem, zůstávám!
Divadlo Kámen  19:30
Přesně 42 zubů
Divadlo Karla Hackera  19:00
Bláznovy zápisky
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Hon na Jednorožce  náš tip!   pro školy
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
Mimino   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
Hon na Jednorožce  náš tip!
Divadlo Minor [Malá scéna] 18:00
Mimino
Divadlo Na zábradlí  19:00
Požitkáři  náš tip!
Divadlo Troníček 19:30
Tučňáci aneb Život na ledových pláních manželství   Divadlo Boršč
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka   zadáno
Divadlo v Celetné [Divadlo Petra Bezruče] 19:30
Spalovač mrtvol
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Sirotci  náš tip!
Divadlo v Dlouhé  19:00
Kabaret Kainar - Kainar  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita
Jatka78 19:30
Finale - Analog
Městská divadla pražská [Lenka Vagnerová & Company] 10:00
Mah Hunt   Dopolední představení
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Moře   Zadáno
Městská divadla pražská [Lenka Vagnerová & Company] 19:30
Mah Hunt   ZRUŠENO
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Netrpělivost srdce   2. premiéra
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
František Blázen
Studio DVA divadlo  19:00
Věra   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura] 20:00
Madame Rubinstein
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Trollové mezi námi   2. repríza za 120Kč; vyprodáno
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 09:30
Já jsem Krabat
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 11:30
Já jsem Krabat
VILA Štvanice 16:00
Zahájení festivalu + vernisáž ZUŠ + koncert Ekopela

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo