Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 2. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Divadlo Horní Počernice]Kocour v botách09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Divadlo Horní Počernice]Kocour v botách10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubTramvaj do stanice Touha  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloBrian   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Příhody Ferdy mravence10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicTohle není Maryša!   Divadlo Maškara19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk20 000 židů pod mořem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Příhody Ferdy mravence10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichTajemství19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaŠuškanda a šeptanda   Divadelní spolek Proměna; premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíMacbeth – Too Much Blood19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
Hvězdné manýry19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouFuk!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouPusťte Donnu k maturitě!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecFestiválek Čáry, Máry, Fuk - Světlo, Pohyb, Zvuk   Věra Ondrašíková a kol.; Dětem16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Verze
Šťastný vyvolený19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltŽivot podle Jonesových19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Srpen v zemi indiánů   + debata19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Červenec20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéÉlektra   zrušeno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéMidsummer (A Play with Songs)   derniéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]60´s aneb šedesátky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloPýcha a předsudek   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAGo away - see if I’m there   KALD DAMU; Mladá krev19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonPánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Kauza pražské kavárny   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Vořezávátka20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Maškaráda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Divadlo Horní Počernice] 09:00
Kocour v botách
Buchty a loutky [Praha - Divadlo Horní Počernice] 10:30
Kocour v botách
Činoherní klub  19:00
Tramvaj do stanice Touha  náš tip!
Dejvické divadlo  19:30
Brian   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Příhody Ferdy mravence
Divadlo Bez Hranic 19:30
Tohle není Maryša!   Divadlo Maškara
Divadlo Disk 19:30
20 000 židů pod mořem
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Příhody Ferdy mravence
Divadlo Kalich  19:00
Tajemství
Divadlo Kampa 19:00
Šuškanda a šeptanda   Divadelní spolek Proměna; premiéra
Divadlo Na zábradlí  19:00
Macbeth – Too Much Blood
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Hvězdné manýry
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Fuk!
Divadlo pod Palmovkou  19:30
Pusťte Donnu k maturitě!
Divadlo Ponec 16:00
Festiválek Čáry, Máry, Fuk - Světlo, Pohyb, Zvuk   Věra Ondrašíková a kol.; Dětem
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Šťastný vyvolený
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesových
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Srpen v zemi indiánů   + debata
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Červenec
Divadlo v Dlouhé  19:00
Élektra   zrušeno
Divadlo v Řeznické  19:30
Midsummer (A Play with Songs)   derniéra
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
60´s aneb šedesátky
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!
Národní divadlo  19:00
Pýcha a předsudek   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Malý princ
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio ALTA 19:30
Go away - see if I’m there   KALD DAMU; Mladá krev
Studio DVA divadlo  19:00
Šíleně smutná princezna   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Kauza pražské kavárny   vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Vořezávátka
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Maškaráda

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo