Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 2. prosince 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Jablůnkov]Rakovnická hra vánoční17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnKlaun Bilbo + cirkusový workshop   Pro děti15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Docela velké divadlo]Když je v pekle neděle10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Docela velké divadlo]Když je v pekle neděle13:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Divadlo A.Dvořáka Příbram]Hrdý Budžes  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [Sousedský dům 98, 507 71 Miletín]Rozárčina postýlka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Rodinná oslava   Alterna19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [agentura Harlekýn]Filumena Marturano16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Hybernia [Pixa Production]Sněhová královna10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Hybernia [Pixa Production]Sněhová královna14:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Moje hra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožil14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožil16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa Malá vizita19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Zvířátka a loupežníci10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Zvířátka a loupežníci14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Zvířátka a loupežníci17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Koukej, svět!10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:10vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:20vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:40vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:50vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:10vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:20vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:40vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:50vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra12:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]O hezkých věcech, které zažíváme19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Pohádka z dračí sluje00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [agentura Harlekýn]V Paříži bych tě nečekala, tatínku19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Hurvínkův Mikuláš10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Hurvínkův Mikuláš14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Hurvínkův Mikuláš16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Divadlo Orfeus]Pohádka z dračí sluje14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Dlouhá vánoční cesta domů  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22 [Studio DVA divadlo]Vše o mužích19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Miss Dietrich lituje19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo J. K. Tyla, Třeboň]Pardál19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Mikulášovy patálie14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Růže pro Algernon19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; 100. uvedení v Dlouhé14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Čtyři světové strany   Krátká Dlouhá / Start19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Ještěrka na slunci   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Stopy zbloudilých19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Stopy zbloudilých19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Čas růží15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Divadlo U staré herečky]Radujme se, veselme se!15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Dlouhá vánoční cesta domů  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáMaxipes Fík   Divadlo Krapet; Zadáno10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Městské divadlo Kladno]Olaf a sněžný drak   Vánoční festival / Divadlo Lampion14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáMaxipes Fík   Divadlo Krapet; Zadáno15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Západočeské divadlo v Chebu]Sněhová královna   Vánoční festival / Divadlo Cheb15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáS vůní perníku   KALD DAMU; Vánoční festival / KALD DAMU17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáBetlém   Toy Machine; Vánoční festival / Toy Machine17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo 100 opic]Zatracený děcko   Vánoční festival18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představením17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Faust19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Cesta domů, Praha]Ptáček a lev15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Malá scéna v Ústí nad Orlicí]Otěstánek15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Líbánky na Jadranu   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloHerečky (miluj blížneho svojho) - GUnaGu19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Vánoční večery19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Agent tzv. společenský   2. premiéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceAteliér Viléma Štvaného: Divadelní fotografie11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Tři ženy a zamilovaný lovec20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAAutorský Advent Talent drama studia I   talent drama studio15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAAutorský Advent Talent drama studia II   talent drama studio19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Jablůnkov] 17:00
Rakovnická hra vánoční
Cirkus Mlejn 15:00
Klaun Bilbo + cirkusový workshop   Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí [Docela velké divadlo] 10:30
Když je v pekle nedělevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí [Docela velké divadlo] 13:30
Když je v pekle nedělevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí [Divadlo A.Dvořáka Příbram] 19:00
Hrdý Budžes  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [Sousedský dům 98, 507 71 Miletín] 15:00
Rozárčina postýlka
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Rodinná oslava   Alternavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [agentura Harlekýn] 16:00
Filumena Marturanovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Hybernia [Pixa Production] 10:30
Sněhová královnavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Hybernia [Pixa Production] 14:30
Sněhová královnavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Moje hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 14:00
Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožilvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožilvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa  19:30
Malá vizitavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Zvířátka a loupežnícivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 14:00
Zvířátka a loupežnícivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 17:00
Zvířátka a loupežnícivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 10:00
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Malá scéna] 10:00
Koukej, svět!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 10:10
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 10:20
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 10:30
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 10:40
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 10:50
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 11:00
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 11:10
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 11:20
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 11:30
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 11:40
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 11:50
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 12:00
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
O hezkých věcech, které zažívámevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Orfeus  00:00
Pohádka z dračí sluje
Divadlo Palace [agentura Harlekýn] 19:00
V Paříži bych tě nečekala, tatínkuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:30
Hurvínkův Mikuláš
Divadlo Spejbla a Hurvínka  14:00
Hurvínkův Mikuláš
Divadlo Spejbla a Hurvínka  16:30
Hurvínkův Mikuláš
Divadlo Troníček [Divadlo Orfeus] 14:00
Pohádka z dračí slujevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Dlouhá vánoční cesta domů  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo U22 [Studio DVA divadlo] 19:30
Vše o mužíchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich litujevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt [Divadlo J. K. Tyla, Třeboň] 19:30
Pardál
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 14:00
Mikulášovy patálievstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Růže pro Algernonvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé 11:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malývstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé 14:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; 100. uvedení v Dlouhévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  19:00
Čtyři světové strany   Krátká Dlouhá / Startvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  19:30
Ještěrka na slunci   zájezd
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Stopy zbloudilých
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Stopy zbloudilých
Hudební divadlo Karlín  15:00
Čas růžívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [Divadlo U staré herečky] 15:00
Radujme se, veselme se!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Dlouhá vánoční cesta domů  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská 10:00
Maxipes Fík   Divadlo Krapet; Zadánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Městské divadlo Kladno] 14:00
Olaf a sněžný drak   Vánoční festival / Divadlo Lampionvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská 15:00
Maxipes Fík   Divadlo Krapet; Zadánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Západočeské divadlo v Chebu] 15:00
Sněhová královna   Vánoční festival / Divadlo Chebvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská 17:00
S vůní perníku   KALD DAMU; Vánoční festival / KALD DAMUvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská 17:00
Betlém   Toy Machine; Vánoční festival / Toy Machinevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo 100 opic] 18:00
Zatracený děcko   Vánoční festivalvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představenímvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Faustvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Damúza [Cesta domů, Praha] 15:00
Ptáček a lev
Studio Damúza [Malá scéna v Ústí nad Orlicí] 15:30
Otěstánek
Studio DVA divadlo  19:00
Líbánky na Jadranu   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo 19:30
Herečky (miluj blížneho svojho) - GUnaGuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon  19:30
Vánoční večeryvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Agent tzv. společenský   2. premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice 11:00
Ateliér Viléma Štvaného: Divadelní fotografie
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 20:00
Tři ženy a zamilovaný lovecvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA 15:00
Autorský Advent Talent drama studia I   talent drama studiovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA 19:30
Autorský Advent Talent drama studia II   talent drama studiovstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo