Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 16. prosince 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubínstojím ve tmě abych viděl světlo dělám zlo aby dobro kvetlo MIRIAM19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Andělíček Toníček11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Andělíček Toníček15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Andělíček Toníček17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubFrida   Bohnická divadelní společnost; cyklus Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnVánoční hra aneb Co andělé zvěstovali - Divadlo Kufr   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]OPTICON   2. premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Husa na provázku
Vitka20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Vánoční koleda  náš tip!16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [neváhej / DISK]Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichŽena za pultem 2: Pult osobnosti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Broučci10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraParybovka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Divadlo Broadway
Kocour v botách10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíČeský ráj   HOST + 18:00 autogramiáda Jaroslava Rudiše19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
Královna víl / Fairy Queen19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
Hvězdné manýry19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Zima, mráz a oheň v nás   Dětem16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC]Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kašparova sláva vánoční15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kašparova sláva vánoční19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéO líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Komediograf
Zkurvení havlisti21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéJeštěrka na slunci   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Setkání před Betlémem - Divadlo Víti Marčíka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
UP´END´DOWN19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Divadlo Ungelt
Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloNová krev: Režisérská samota20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Nikdy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloSněhová královna14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloSněhová královna16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaMalý princ15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAFranta   DDS Strašilka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloDěvčátko – Vánoční příběh11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Filmová a divadelní agentura
Madame Rubinstein   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVysavač   VYPRODÁNO18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Andělíček Toníček   Pro děti; Třetí adventní neděle ve Švandově divadle; vyprodáno11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Andělíček Toníček   Pro děti; Třetí adventní neděle ve Švandově divadle; vyprodáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Andělíček Toníček   Pro děti; Třetí adventní neděle ve Švandově divadle; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaCimrman v říši hudby19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
stojím ve tmě abych viděl světlo dělám zlo aby dobro kvetlo MIRIAM
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 11:00
Andělíček Toníček
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Andělíček Toníček
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Andělíček Toníček
Činoherní klub 19:30
Frida   Bohnická divadelní společnost; cyklus Činoherní klub uvádí
Cirkus Mlejn 15:00
Vánoční hra aneb Co andělé zvěstovali - Divadlo Kufr   Pro děti
Cirkus Mlejn [KD Mlejn] 19:30
OPTICON   2. premiéra
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Husa na provázku
 20:00
Vitka
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Vánoční koleda  náš tip!
Divadlo Disk [neváhej / DISK] 19:30
Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna
Divadlo Kalich  13:30
Krysař  náš tip!
Divadlo Kalich  19:00
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Broučci
Divadlo Karla Hackera 16:00
Parybovka
Divadlo Na Maninách
hostuje: Divadlo Broadway
 10:30
Kocour v botách
Divadlo Na zábradlí 19:00
Český ráj   HOST + 18:00 autogramiáda Jaroslava Rudiše
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
 19:30
Královna víl / Fairy Queen
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Hvězdné manýry
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
Zima, mráz a oheň v nás   Dětem
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC] 19:00
Deštivé dny
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 15:00
Kašparova sláva vánoční
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Kašparova sláva vánoční
Divadlo v Dlouhé  17:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Komediograf
 21:00
Zkurvení havlisti
Divadlo v Řeznické  19:30
Ještěrka na slunci   zájezd
Jatka78 15:00
Setkání před Betlémem - Divadlo Víti Marčíka
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
UP´END´DOWN
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Divadlo Ungelt
 19:00
Deštivé dny
Národní divadlo 13:00
Videowalk Play Maeterlinck
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 14:00
Modrý pták
Národní divadlo 20:00
Nová krev: Režisérská samota
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Nikdy
Pidivadlo  14:00
Sněhová královna
Pidivadlo  16:00
Sněhová královna
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
RockOpera Praha  15:00
Malý princ
Studio ALTA 19:30
Franta   DDS Strašilka
Studio DVA divadlo  11:00
Děvčátko – Vánoční příběh
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Filmová a divadelní agentura
 14:00
Madame Rubinstein   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  18:00
Vysavač   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 11:00
Andělíček Toníček   Pro děti; Třetí adventní neděle ve Švandově divadle; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Andělíček Toníček   Pro děti; Třetí adventní neděle ve Švandově divadle; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Andělíček Toníček   Pro děti; Třetí adventní neděle ve Švandově divadle; vyprodáno
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Cimrman v říši hudby

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo