Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 3. prosince 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Traktát o stepním vlku (autodráha)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - ÚMG Krč / zadané představení]Kocour v botách16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Poutníci do Lhasy   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [KD Krakov Bohnice]Brundibár09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicNaše Vánoce!   Skupina Screamers; premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Další roky ve stejnou dobu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskKiwi   HAMU19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Natěrač19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Božská Sarah   Zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožil09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožil11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaDu-Chanson19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Den závislosti20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Válka profesora Klamma19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Slyšet hlasy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Hamleti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Deník zloděje21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Králova řeč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [DOT504]Score #44 – Metody výkopu20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Kolo kolo mlýnský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Život podle Jonesových19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Mrzák inishmaanský19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Červenec20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Poslední sezení u doktora Freuda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Košičan 3   Divadlo Horní Počernice19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Teritorium19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Teritorium19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Se lvem na prsou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Kolo kolo mlýnský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Počátek veškeré lásky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách   Zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Maryša   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Noční sezóna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Jsme v pohodě  náš tip!   Dramaturgický úvod před představením20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAMikulášské nadělení, aneb andělé i čerti spolu umí dělat žerty!16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAMikulášské nadělení, aneb andělé i čerti spolu umí dělat žerty!18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vše o mužích   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloOdvrátená strana mesiaca - GUnaGU   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Vratká prkna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl]Uražení a ponížení19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]Den závislosti20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Traktát o stepním vlku (autodráha)
Buchty a loutky [Praha - ÚMG Krč / zadané představení] 16:00
Kocour v botách
Činoherní klub  19:30
Poutníci do Lhasy   zadáno
Divadlo AHA! [KD Krakov Bohnice] 09:00
Brundibár
Divadlo Bez Hranic 19:30
Naše Vánoce!   Skupina Screamers; premiéra
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Další roky ve stejnou dobu
Divadlo Disk 19:30
Kiwi   HAMU
Divadlo Gong [Velká scéna] 19:00
Natěrač
Divadlo Kalich  19:00
Božská Sarah   Zadáno
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 09:00
Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožil
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 11:00
Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožil
Divadlo Kampa 19:30
Du-Chanson
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Den závislosti
Divadlo Minor [Malá scéna] 19:00
Válka profesora Klamma
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Slyšet hlasy
Divadlo Na zábradlí  19:00
Hamleti
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 21:00
Deník zloděje
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Králova řeč
Divadlo Ponec [DOT504] 20:00
Score #44 – Metody výkopu
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Kolo kolo mlýnský
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesových
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Mrzák inishmaanský
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Červenec
Divadlo v Dlouhé  10:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Poslední sezení u doktora Freuda
Divadlo Vosto5  19:30
Košičan 3   Divadlo Horní Počernice
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Teritorium
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Teritorium
Experimentální prostor NoD  19:30
Se lvem na prsou
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Kolo kolo mlýnský
MeetFactory  19:00
Počátek veškeré lásky
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách   Zadáno
Národní divadlo  19:00
Maryša   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Noční sezóna
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Jsme v pohodě  náš tip!   Dramaturgický úvod před představením
Studio ALTA 16:00
Mikulášské nadělení, aneb andělé i čerti spolu umí dělat žerty!
Studio ALTA 18:00
Mikulášské nadělení, aneb andělé i čerti spolu umí dělat žerty!
Studio DVA divadlo  19:00
Vše o mužích   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo 19:30
Odvrátená strana mesiaca - GUnaGU   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Vratká prkna
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl] 19:00
Uražení a ponížení
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:00
Den závislosti

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo