Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 10. prosince 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby Olomouc]Vánoční raketa08:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby Olomouc]Vánoční raketa10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Ujetá ruka (Behanding in Spokane)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  náš tip!   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa Rusáci   #Studovna; Archa.školám10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Racajda (Tonka Šibenice)   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Divadlo AHA!]Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongLukáš Pavlásek: Kdo nepláče, není Čech!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Vánoční pohádka o kapru Karlovi09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Vánoční pohádka o kapru Karlovi11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Anna Karenina19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách [Divadlo Bolka Polívky]The Naked Truth – Odhalená pravda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Slyšet hlasy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Hlad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Sedmé nebe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Cabaret Calembour]Kvidoule 3+KK  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat   Dětem09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat   Dětem11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekBuzerant   Divadlo ZASETO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Popelka nazaretská   veřejná zkouška10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Mrzák inishmaanský19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Helverova noc  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [LokVar]Tatínek není k zahození   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Sen v červeném domě19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Odvolání  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Stand´artní kabaret   DKO Jihlava - Malá scéna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Next Picture]Bláznivý Petříček19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [SpoluHra]V hodině rysa19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-2018   Zadáno18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Konzervativec19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka divadla21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloDivadelní profese - umělecká maskérka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Krvavá svatba19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]To všechno ona  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloPidiTalk: Vzpomínka na Václava Havla20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTASousedské setkání: Vietnam17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Werichova vila na Kampě]Golem10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vysavač   VYPRODÁNO15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo 4 sestry   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloVánoce s DDS   Pro školy; Dětské divadelní studio10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Bratr spánku   1. repríza za 120Kč; Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Trollové mezi námi   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby Olomouc] 08:30
Vánoční raketa
Buchty a loutky [Olomouc - Divadlo hudby Olomouc] 10:00
Vánoční raketa
Činoherní klub  19:30
Ujetá ruka (Behanding in Spokane)
Dejvické divadlo  19:00
Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  náš tip!   zadáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 09:00
Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:30
Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc
Divadlo Archa  10:00
Rusáci   #Studovna; Archa.školám
Divadlo Bez Hranic  19:30
Racajda (Tonka Šibenice)   zrušeno
Divadlo Gong [Divadlo AHA!] 10:30
Kvak a Žbuňk: Od jara do Vánoc
Divadlo Gong 19:00
Lukáš Pavlásek: Kdo nepláče, není Čech!
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 09:00
Vánoční pohádka o kapru Karlovi
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 11:00
Vánoční pohádka o kapru Karlovi
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 19:30
Anna Karenina
Divadlo Na Maninách [Divadlo Bolka Polívky] 19:00
The Naked Truth – Odhalená pravda
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Slyšet hlasy
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Hlad
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Sedmé nebe
Divadlo pod Palmovkou [Cabaret Calembour] 19:30
Kvidoule 3+KK  náš tip!
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 09:00
Karneval zvířat   Dětem
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 11:00
Karneval zvířat   Dětem
Divadlo Troníček 19:00
Buzerant   Divadlo ZASETO
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 10:30
Popelka nazaretská   veřejná zkouška
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Mrzák inishmaanský
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Helverova noc  náš tip!
Divadlo v Dlouhé [LokVar] 10:00
Tatínek není k zahození   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Sen v červeném domě
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!
Divadlo Vosto5  19:30
Stand´artní kabaret   DKO Jihlava - Malá scéna
La Fabrika [Next Picture] 19:30
Bláznivý Petříček
La Fabrika [SpoluHra] 19:30
V hodině rysa
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 18:00
Tančírna 1918-2018   Zadáno
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Premiéra mládí
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Konzervativec
Městská divadla pražská 21:00
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka divadla
Národní divadlo 16:00
Divadelní profese - umělecká maskérka
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Krvavá svatba
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
To všechno ona  náš tip!
Pidivadlo 20:00
PidiTalk: Vzpomínka na Václava Havla
Studio ALTA 17:00
Sousedské setkání: Vietnam
Studio Damúza [Werichova vila na Kampě] 10:00
Golem
Studio DVA divadlo  15:00
Vysavač   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  20:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy
Švandovo divadlo 10:00
Vánoce s DDS   Pro školy; Dětské divadelní studio
Švandovo divadlo  19:00
Bratr spánku   1. repríza za 120Kč; Anglické titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Trollové mezi námi   vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo