Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 25. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [malý sál]Hopi-land20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!]Vánoční raketa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!]Vánoční raketa17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnLiščí víla   Aventyr; Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaFive Easy Pieces - CAMPO / Milo Rau / IIPM   #Studovna; FESTIVAL AKCENT13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicLimonádový Joe19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Ferda mravenec - práce všeho druhu16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskFestival Nová generace19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Víš přece, že neslyším, když teče voda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: StageArtCz
Mindgame - Líbezné vyhlídky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Hlad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceTři kmotřinky - 1. neratovická divadelní společnost   pohádka pro děti s mikulášskou nadílkou13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceTři kmotřinky - 1. neratovická divadelní společnost   pohádka pro děti s mikulášskou nadílkou16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Svět z papíru16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Městské divadlo, Prostějov]Smrt a dívka  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
O políbeném drakovi14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Opilí   + debata19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Vernisáž20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéJak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéZlomatka  náš tip!   derniéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DEKKADANCERSNávštěvníci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]
soubor: Losers Cirque Company
Ego19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryPohlavní životy siamských dvojčat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáFÍHA tralala - ROK (COMFY tour)11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáFÍHA tralala - ROK (COMFY tour)17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloNekonečný žert   Informace k předprodeji15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloSněhová královna14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloSněhová královna16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAOtevřená snídaně10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Jola Mangpo   derniéra17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [A Studio Rubín]Kar19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVánoční koleda11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVánoční koleda   VYPRODÁNO15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLáska & terpentín - GUnaGU19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVysavač   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Vánoční raketa   Premiéra; Pro děti; vyprodáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Vánoční raketa   Premiéra; Pro děti; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Tři ženy a zamilovaný lovec20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [malý sál] 20:00
Hopi-land
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!] 15:00
Vánoční raketa
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!] 17:00
Vánoční raketa
Cirkus Mlejn 15:00
Liščí víla   Aventyr; Pro děti
Divadlo Archa 13:00
Five Easy Pieces - CAMPO / Milo Rau / IIPM   #Studovna; FESTIVAL AKCENT
Divadlo Bez Hranic  19:30
Limonádový Joe
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Ferda mravenec - práce všeho druhu
Divadlo Disk 19:30
Festival Nová generace
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Víš přece, že neslyším, když teče voda
Divadlo Kalich  13:30
Krysař  náš tip!
Divadlo Na Maninách
hostuje: StageArtCz
 19:00
Mindgame - Líbezné vyhlídky
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Hlad
Divadlo Palace 13:00
Tři kmotřinky - 1. neratovická divadelní společnost   pohádka pro děti s mikulášskou nadílkou
Divadlo Palace 16:00
Tři kmotřinky - 1. neratovická divadelní společnost   pohádka pro děti s mikulášskou nadílkou
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
Svět z papíru
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo Ungelt [Městské divadlo, Prostějov] 19:00
Smrt a dívka  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:00
O políbeném drakovi
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Opilí   + debata
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Vernisáž
Divadlo v Dlouhé  17:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Zlomatka  náš tip!   derniéra
DEKKADANCERS  19:30
Návštěvníci
La Fabrika [Studio 1]
soubor: Losers Cirque Company
 19:30
Ego
MeetFactory  20:00
Pohlavní životy siamských dvojčat
Městská divadla pražská 11:00
FÍHA tralala - ROK (COMFY tour)
Městská divadla pražská 17:00
FÍHA tralala - ROK (COMFY tour)
Národní divadlo 12:00
Videowalk Play Maeterlinck
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 13:00
Modrý pták
Národní divadlo 15:00
Nekonečný žert   Informace k předprodeji
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
Pidivadlo  14:00
Sněhová královna
Pidivadlo  16:00
Sněhová královna
Studio ALTA 10:00
Otevřená snídaně
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 17:00
Jola Mangpo   derniéra
Studio Damúza [A Studio Rubín] 19:30
Kar
Studio DVA divadlo  11:00
Vánoční koleda
Studio DVA divadlo  15:00
Vánoční koleda   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo 19:30
Láska & terpentín - GUnaGU
Studio DVA divadlo  20:00
Vysavač   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Vánoční raketa   Premiéra; Pro děti; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Vánoční raketa   Premiéra; Pro děti; vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Tři ženy a zamilovaný lovec

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo