Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 25. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [malý sál]Hopi-land20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!]Vánoční raketa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!]Vánoční raketa17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [Studio Damúza]Ptáček a lev   Pro děti10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [Studio Damúza]Ptáček a lev   Pro děti11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnLiščí víla   Aventyr; Pro děti15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Divadlo U staré herečky]Mauglí15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Divadlo U staré herečky]Mauglí17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaFive Easy Pieces - CAMPO / Milo Rau / IIPM   English-friendly; #Studovna; FESTIVAL AKCENT13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Limonádový Joe19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíMaxipes Fík   Divadlo Krapet11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [agentura Familie]Doktor v nesnázích16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Ferda mravenec - práce všeho druhu16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskFestival Nová generace19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [agentura Harlekýn]Víš přece, že neslyším, když teče voda19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Krysař  náš tip!13:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Ronja, dcera loupežníka16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Perníková chaloupka10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Libozvuky11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:10vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:20vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:40vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:50vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:10vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:20vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:40vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:50vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Hlad19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceTři kmotřinky - 1. neratovická divadelní společnost   pohádka pro děti s mikulášskou nadílkou13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceTři kmotřinky - 1. neratovická divadelní společnost   pohádka pro děti s mikulášskou nadílkou16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Svět z papíru16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Hurvínkův Mikuláš10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Hurvínkův Mikuláš14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Miss Dietrich lituje19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Městské divadlo, Prostějov]Smrt a dívka  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]O políbeném drakovi14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Opilí   + debata19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Vernisáž20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Zlomatka  náš tip!   derniéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Legenda jménem Holmes15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [DEKKADANCERS]Návštěvníci19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Losers Cirque Company]Ego19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Pohlavní životy siamských dvojčat20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáFÍHA tralala - ROK (COMFY tour)11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáFÍHA tralala - ROK (COMFY tour)17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck12:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloNekonečný žert   Informace k předprodeji15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Sněhová královna14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Sněhová královna16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Dům v jabloních19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAOtevřená snídaně10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [Taneční studio Light]Jola Mangpo   derniéra17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [KD Mlejn]Ptáček a lev10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [KD Mlejn]Ptáček a lev11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [A Studio Rubín]Kar19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vánoční koleda   VYPRODÁNO11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vánoční koleda   VYPRODÁNO15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLáska & terpentín - GUnaGU19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vysavač   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Vánoční raketa   Premiéra; Pro děti; vyprodáno15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Vánoční raketa   Premiéra; Pro děti; vyprodáno17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Tři ženy a zamilovaný lovec20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [malý sál] 20:00
Hopi-landvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!] 15:00
Vánoční raketa
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!] 17:00
Vánoční raketa
Cirkus Mlejn [Studio Damúza] 10:00
Ptáček a lev   Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Cirkus Mlejn [Studio Damúza] 11:00
Ptáček a lev   Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Cirkus Mlejn 15:00
Liščí víla   Aventyr; Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo [Divadlo U staré herečky] 15:00
Mauglívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo [Divadlo U staré herečky] 17:00
Mauglívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 13:00
Five Easy Pieces - CAMPO / Milo Rau / IIPM   English-friendly; #Studovna; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic  19:30
Limonádový Joevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Maxipes Fík   Divadlo Krapetvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí [agentura Familie] 16:00
Doktor v nesnázíchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Ferda mravenec - práce všeho druhuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk 19:30
Festival Nová generacevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [agentura Harlekýn] 19:00
Víš přece, že neslyším, když teče vodavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  13:30
Krysař  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Ronja, dcera loupežníkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Perníková chaloupkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 11:00
Libozvukyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:00
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:10
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:20
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:30
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:40
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:50
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:10
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:20
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:30
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:40
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:50
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 15:00
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Hladvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace 13:00
Tři kmotřinky - 1. neratovická divadelní společnost   pohádka pro děti s mikulášskou nadílkouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace 16:00
Tři kmotřinky - 1. neratovická divadelní společnost   pohádka pro děti s mikulášskou nadílkouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
Svět z papíruvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:30
Hurvínkův Mikuláš
Divadlo Spejbla a Hurvínka  14:00
Hurvínkův Mikuláš
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich litujevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt [Městské divadlo, Prostějov] 19:00
Smrt a dívka  náš tip!
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 14:00
O políbeném drakovivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Opilí   + debatavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Vernisážvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  17:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Zlomatka  náš tip!   derniéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  15:00
Legenda jménem Holmesvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [DEKKADANCERS] 19:30
Návštěvnícivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [Losers Cirque Company] 19:30
Egovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
MeetFactory  20:00
Pohlavní životy siamských dvojčatvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská 11:00
FÍHA tralala - ROK (COMFY tour)
Městská divadla pražská 17:00
FÍHA tralala - ROK (COMFY tour)
Národní divadlo 12:00
Videowalk Play Maeterlinckvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 13:00
Modrý ptákvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 15:00
Nekonečný žert   Informace k předprodeji
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královnyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pidivadlo  14:00
Sněhová královna
Pidivadlo  16:00
Sněhová královna
Pomezí  19:30
Dům v jabloníchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio ALTA 10:00
Otevřená snídaně
Studio ALTA [Taneční studio Light] 17:00
Jola Mangpo   derniéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Damúza [KD Mlejn] 10:00
Ptáček a lev
Studio Damúza [KD Mlejn] 11:00
Ptáček a lev
Studio Damúza [A Studio Rubín] 19:30
Kar
Studio DVA divadlo  11:00
Vánoční koleda   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  15:00
Vánoční koleda   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo 19:30
Láska & terpentín - GUnaGUvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  20:00
Vysavač   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 15:00
Vánoční raketa   Premiéra; Pro děti; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 17:00
Vánoční raketa   Premiéra; Pro děti; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 20:00
Tři ženy a zamilovaný lovecvstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo