Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 11. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [velký sál]Shadow Meadow20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Velvary - ZÚŠ]Andělíček Toníček15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [Divadlo Líšeň]Sávitrí   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDivadlo Vizita — Posvátná čtyřjedinnost   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicGrantová komise   Motýlí divadelní společnost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Kulturní portál.cz]Krkonošské pohádky11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Garderobiér16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [Přemyšlenská 1102, Praha 8]Pejsek a kočička15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Divadelní společnost J.Dvořáka]Čochtan vypravuje16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Hybernia [Pixa Production]Královna Kapeska10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Hybernia [Pixa Production]Královna Kapeska14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]O vodníkovi z Čertovky16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Drak10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Nebojsa11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorBubnování v kruhu   workshop13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorBubnování v kruhu   workshop15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Nebojsa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Deník zloděje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Pohádka z dračí sluje00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production]Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]PLI   Premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Divadlo Orfeus]Pohádka z dračí sluje16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC, Vodičkova 28 - https://divadloungelt.cz/program/, Praha]Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Smrt a dívka  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]O políbeném drakovi14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéZabít draka   Divadlo Marianny Arzumanové19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Cizí jazyk19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Cizí jazyk19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoDTeleskop - Tim Spooner19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohraBůh pomsty   scénické čtení; premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Ungelt]Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Lenka Vagnerová & Company]Amazonky  náš tip!   Lenka Vagnerová & Company19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představením17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Sen čarovné noci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Sněhová královna14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Sněhová královna16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAFestival PARTITURA, aneb party dětí na túrách00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [KC Zahrada]Ptáček a lev10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [KC Zahrada]Ptáček a lev11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [KC Zahrada]Ptáček a lev14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [KC Zahrada]Ptáček a lev15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloOdvrátená strana mesiaca - GUnaGU   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Sex pro pokročilé14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Líbánky na Jadranu   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vše o ženách   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceDlouhý, Široký a Bystrozraký   KALD DAMU10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Městské divadlo v Mostě]O Plaváčkovi15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál] 20:00
Shadow Meadow
Buchty a loutky [Velvary - ZÚŠ] 15:30
Andělíček Toníček
Cirkus Mlejn [Divadlo Líšeň] 15:00
Sávitrí   Pro děti
Divadlo Archa 20:00
Divadlo Vizita — Posvátná čtyřjedinnost   #Studovna
Divadlo Bez Hranic 19:30
Grantová komise   Motýlí divadelní společnost
Divadlo Bez zábradlí [Kulturní portál.cz] 11:00
Krkonošské pohádky
Divadlo Bez zábradlí  16:00
Garderobiér
Divadlo D21 [Přemyšlenská 1102, Praha 8] 15:30
Pejsek a kočička
Divadlo Gong [Divadelní společnost J.Dvořáka] 16:00
Čochtan vypravuje
Divadlo Hybernia [Pixa Production] 10:30
Královna Kapeska
Divadlo Hybernia [Pixa Production] 14:30
Královna Kapeska
Divadlo Kalich  19:00
Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
O vodníkovi z Čertovky
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Drak
Divadlo Minor [Velký sál] 11:00
Nebojsa
Divadlo Minor 13:00
Bubnování v kruhu   workshop
Divadlo Minor 13:10
Republika!   hra
Divadlo Minor 13:20
Republika!   hra
Divadlo Minor 13:30
Republika!   hra
Divadlo Minor 13:40
Republika!   hra
Divadlo Minor 13:50
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:00
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:10
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:20
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:30
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:40
Republika!   hra
Divadlo Minor 14:50
Republika!   hra
Divadlo Minor 15:00
Republika!   hra
Divadlo Minor 15:00
Bubnování v kruhu   workshop
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Nebojsa
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Deník zloděje
Divadlo Orfeus  00:00
Pohádka z dračí sluje
Divadlo Palace  14:00
Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?
Divadlo Palace [Pantheon production] 19:00
Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
PLI   Premiéra
Divadlo Troníček [Divadlo Orfeus] 16:00
Pohádka z dračí sluje
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC, Vodičkova 28 - https://divadloungelt.cz/program/, Praha] 19:00
Deštivé dny
Divadlo Ungelt  19:00
Smrt a dívka  náš tip!
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 14:00
O políbeném drakovi
Divadlo v Celetné 19:30
Zabít draka   Divadlo Marianny Arzumanové
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Cizí jazyk
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Cizí jazyk
Experimentální prostor NoD 19:30
Teleskop - Tim Spooner
Komorní činohra 19:00
Bůh pomsty   scénické čtení; premiéra
Městská divadla pražská [Divadlo Ungelt] 19:00
Deštivé dny
Městská divadla pražská [Lenka Vagnerová & Company] 19:30
Amazonky  náš tip!   Lenka Vagnerová & Company
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představením
Národní divadlo  19:00
Sen čarovné noci
Pidivadlo  14:00
Sněhová královna
Pidivadlo  16:00
Sněhová královna
Studio ALTA 00:00
Festival PARTITURA, aneb party dětí na túrách
Studio Damúza [KC Zahrada] 10:00
Ptáček a lev
Studio Damúza [KC Zahrada] 11:00
Ptáček a lev
Studio Damúza [KC Zahrada] 14:00
Ptáček a lev
Studio Damúza [KC Zahrada] 15:00
Ptáček a lev
Studio DVA divadlo 14:00
Odvrátená strana mesiaca - GUnaGU   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  14:00
Sex pro pokročilé
Studio DVA divadlo  19:00
Líbánky na Jadranu   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vše o ženách   VYPRODÁNO
VILA Štvanice 10:00
Dlouhý, Široký a Bystrozraký   KALD DAMU
VILA Štvanice [Městské divadlo v Mostě] 15:00
O Plaváčkovi

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo