Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 18. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Ústí nad Labem - Cargo Gallery]Kocour v botách16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnBomberos   Squadra Sua; Pro děti15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Lounech]Ucpanej systém  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloSimona Babčáková a NO A!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě]Ať žijí duchové11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě]Ať žijí duchové13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Art17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk20 000 židů pod mořem19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Hybernia [Pixa Production]Sněhová královna14:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Mauglí13:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Dědeček Oge16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Perníková chaloupka10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Koukej, svět!10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Záhada hlavolamu11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:10vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:20vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:40vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:50vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:10vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:20vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:40vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:50vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Záhada hlavolamu15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Hraběnka, aneb Zámek v Čechách19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]You Are Here20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Puls [Rock café]Nymfay19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Cyrano15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekPodbrdští géniové aneb Cimrman nebyl sám   Scéna Montmartre19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Smrt a dívka  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Růže pro Algernon19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [Východočeské divadlo Pardubice]Kalibův zločin19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Odvolání  náš tip!   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Teritorium19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Teritorium19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Dracula  náš tip!15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [DEKKADANCERS]Návštěvníci19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La FabrikaKaffeeklatsch   Holektiv19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [agentura Harlekýn]Filumena Marturano   Autogramiáda Simony Stašové po představení/ Hostující představení/výstavba školy v Keni19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Studio Damúza]Vánoce pana Sovy16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Faust19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Nová Atlantida   Představení s anglickými titulky20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Kocourek Modroočko14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Kocourek Modroočko16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera Praha Malý princ15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Nová scéna]Vánoce pana Sovy16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura]Madame Rubinstein15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Moje tango   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura]Madame Rubinstein19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Vařparáda19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Mime Prague]VIP   Jazykově bezbariérové; vyprodáno20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceDivadelní plakát podle Marka Ehrenbergera11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Ústí nad Labem - Cargo Gallery] 16:00
Kocour v botách
Cirkus Mlejn 15:00
Bomberos   Squadra Sua; Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo [hrajeme v Lounech] 19:00
Ucpanej systém  náš tip!
Dejvické divadlo 19:30
Simona Babčáková a NO A!   vyprodáno
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě] 11:00
Ať žijí duchovévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě] 13:00
Ať žijí duchovévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Artvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk 19:30
20 000 židů pod mořemvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Hybernia [Pixa Production] 14:30
Sněhová královnavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  13:30
Mauglívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Dědeček Ogevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Perníková chaloupkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Malá scéna] 10:00
Koukej, svět!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 11:00
Záhada hlavolamuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:00
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:10
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:20
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:30
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:40
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:50
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:00
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:10
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:20
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:30
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:40
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:50
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 15:00
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Záhada hlavolamuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace  19:00
Hraběnka, aneb Zámek v Čecháchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
You Are Herevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Puls [Rock café] 19:30
Nymfay
Divadlo Radka Brzobohatého  15:00
Cyranovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Troníček 19:00
Podbrdští géniové aneb Cimrman nebyl sám   Scéna Montmartrevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Smrt a dívka  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Růže pro Algernonvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé [Východočeské divadlo Pardubice] 19:00
Kalibův zločinvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!   zájezd
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Teritorium
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Teritorium
Hudební divadlo Karlín  15:00
Dracula  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [DEKKADANCERS] 19:30
Návštěvnícivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika 19:30
Kaffeeklatsch   Holektivvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [agentura Harlekýn] 19:00
Filumena Marturano   Autogramiáda Simony Stašové po představení/ Hostující představení/výstavba školy v Kenivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Studio Damúza] 16:00
Vánoce pana Sovyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Faustvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Nová Atlantida   Představení s anglickými titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pidivadlo  14:00
Kocourek Modroočko
Pidivadlo  16:00
Kocourek Modroočko
RockOpera Praha  15:00
Malý princvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Damúza [Nová scéna] 16:00
Vánoce pana Sovy
Studio DVA divadlo  14:00
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura] 15:00
Madame Rubinsteinvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  19:00
Moje tango   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura] 19:30
Madame Rubinsteinvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Vařparádavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [Mime Prague] 20:00
VIP   Jazykově bezbariérové; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice 11:00
Divadelní plakát podle Marka Ehrenbergeravstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo