Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 13. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Padesátka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Tanec bláznů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Kafka ´24   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicNeptej se anděla na jméno   Divadlo Sentiment19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Kdes to byl(a) v noci?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [19.30]Svatojánská noc   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongŠkaloud   Divadelní spolek Post Scriptum19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Baronky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Dokonalá pitomost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Nebojsa   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Krásné psací stroje!   DERNIÉRA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusJeden spolu domeček šnek a šnekna nemívá   scénické čtení00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Můj romantický příběh19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecKonference Střed zájmu: Umění a škola09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Skořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Poslední sezení u doktora Freuda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Probuzení   Divadlo 29 Pardubice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Největší přání19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Na miskách vah19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Jindřichův Hradec]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Konzervativec19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloDivadelní abeceda - umělecká maskérka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Vítejte v Thébách   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Human Locomotion20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Slepice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAPo pás #0619:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad]Otěstánek10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Misery   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ženy přežijí!   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Vratká prkna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Srdce patří za mříže   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Tygr v tísni]Synáčci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA Gin Game19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Padesátka
Činoherní klub  19:30
Tanec bláznů
Dejvické divadlo  19:30
Kafka ´24   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Bez Hranic 19:30
Neptej se anděla na jméno   Divadlo Sentiment
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Kdes to byl(a) v noci?
Divadlo D21 [19.30] 19:30
Svatojánská noc   zrušeno
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Gong 19:00
Škaloud   Divadelní spolek Post Scriptum
Divadlo Kalich  19:00
Baronky
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Dokonalá pitomost
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Nebojsa   pro školy
Divadlo Na zábradlí  19:00
Krásné psací stroje!   DERNIÉRA
Divadlo Orfeus 00:00
Jeden spolu domeček šnek a šnekna nemívá   scénické čtení
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Můj romantický příběh
Divadlo Ponec 09:00
Konference Střed zájmu: Umění a škola
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka
Divadlo v Řeznické  19:30
Poslední sezení u doktora Freuda
Divadlo Vosto5  20:00
Probuzení   Divadlo 29 Pardubice
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Největší přání
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Na miskách vah
Městská divadla pražská [Jindřichův Hradec] 19:00
Premiéra mládí
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Konzervativec
Národní divadlo 16:00
Divadelní abeceda - umělecká maskérka
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Vítejte v Thébách   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Human Locomotion
Pidivadlo  20:00
Slepice
Studio ALTA 19:30
Po pás #06
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad] 10:30
Otěstánek
Studio DVA divadlo  19:00
Misery   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Ženy přežijí!   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Vratká prkna
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Srdce patří za mříže   vyprodáno
VILA Štvanice [Tygr v tísni] 20:00
Synáčci
Vršovické divadlo MANA  19:30
Gin Game

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo