Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 3. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín stojím ve tmě abych viděl světlo dělám zlo aby dobro kvetlo MIRIAM   premiéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeDen mrtvých - Dia de los Muertos 201814:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Elegance molekuly19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Elektrický Emil15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaAkcent na migraci   Konference; FESTIVAL AKCENT12:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíKrysáci a ztracený Ludvík   Divadlo D511:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Divadlo A.Dvořáka Příbram]Hrdý Budžes  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskProhlídky zákulisí divadla a tajemného podzemí DAMU - Na den pod zem10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Rodinná oslava   Alterna19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Elektrický Emil15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Hybernia Mefisto14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Hybernia Mefisto18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Tajemství14:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Tajemství19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Honza a lesní skřítek15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Škola malého stromu18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]A pak přišla Mirna  náš tip!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPan Josef   DAMU09:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorJarní medvědiny   Divadlo Na Háčku10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinoriOtesánek   Divadlo b11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:10vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:20vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:40vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra13:50vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorŠťastný princ - MajTO, ZUŠ Petra Ebena Žamberk14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:10vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:20vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:40vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra14:50vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Divadlo Drak]Bílý tesák15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorJeníček a Mařenka16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorJeníček a Mařenka16:45vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRaw18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRaw18:45vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Divadlo Alfa]ALFA farma19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Dánská občanská válka 2018-2419:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Jo, není to jednoduché14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta]Do ložnice vstupujte jednotlivě!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Mocná Afrodíté19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecFestiválek Čáry, Máry, Fuk - Světlo, Pohyb, Zvuk   Věra Ondrašíková a kol.; Dětem10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Freddie14:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Freddie19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Otázky netopýra Ušíka   Divadlo Krab10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Život podle Jonesových19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadlo U staré herečky]Zvířátka a loupežníci14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéTraktát o lásce   Divadlo Marianny Arzumanové19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Helverova noc  náš tip!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Sestra v akci15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Pohádka z budíku - Teátr Pavla Šmída15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Biograf18:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Federer–Nadal19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Holky z kalendáře   Představení pro členy Klubu a předplatitele za 100,-17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kancl17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Národní divadlo moravskoslezské]Teď mě zabij  náš tip!   Ostrava v Praze19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí19:50vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck12:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAALTA by rezidenti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Divadlo rozmanitostí Most]Moment!00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Palác Akropolis]RAT19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Šíleně smutná princezna   VYPRODÁNO11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Šíleně smutná princezna   VYPRODÁNO15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Hovory o štěstí mezi čtyřma očima   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Hvězda   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKafkárium   Herecké studio ŠD19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]A pak přišla Mirna  náš tip!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Úča musí pryč!18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
stojím ve tmě abych viděl světlo dělám zlo aby dobro kvetlo MIRIAM   premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Alfred ve dvoře 14:00
Den mrtvých - Dia de los Muertos 2018vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo  19:30
Elegance molekulyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Elektrický Emilvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 12:00
Akcent na migraci   Konference; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Krysáci a ztracený Ludvík   Divadlo D5vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí [Divadlo A.Dvořáka Příbram] 19:00
Hrdý Budžes  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk 10:00
Prohlídky zákulisí divadla a tajemného podzemí DAMU - Na den pod zemvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Rodinná oslava   Alternavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna] 15:00
Elektrický Emilvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Hybernia  14:00
Mefistovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Hybernia  18:00
Mefistovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  14:30
Tajemstvívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Tajemstvívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 15:00
Honza a lesní skřítekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 18:00
Škola malého stromuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
A pak přišla Mirna  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 09:00
Pan Josef   DAMUvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 10:00
Jarní medvědiny   Divadlo Na Háčku
Divadlo Minor 11:00
iOtesánek   Divadlo bvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:10
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:20
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:30
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:40
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:50
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:00
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:00
Šťastný princ - MajTO, ZUŠ Petra Ebena Žamberkvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:10
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:20
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:30
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:40
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:50
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Divadlo Drak] 15:00
Bílý tesák
Divadlo Minor 15:00
Republika!   hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 16:00
Jeníček a Mařenkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 16:45
Jeníček a Mařenkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 18:00
Rawvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 18:45
Rawvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Divadlo Alfa] 19:30
ALFA farmavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Dánská občanská válka 2018-24vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace  14:00
Jo, není to jednoduchévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta] 19:00
Do ložnice vstupujte jednotlivě!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Mocná Afrodítévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec 10:00
Festiválek Čáry, Máry, Fuk - Světlo, Pohyb, Zvuk   Věra Ondrašíková a kol.; Dětem
Divadlo Radka Brzobohatého  14:30
Freddievstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Freddievstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo U22 10:30
Otázky netopýra Ušíka   Divadlo Krabvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesovýchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadlo U staré herečky] 14:00
Zvířátka a loupežnícivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné 19:30
Traktát o lásce   Divadlo Marianny Arzumanovévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Helverova noc  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  17:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno
Hudební divadlo Karlín  15:00
Sestra v akcivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 15:00
Pohádka z budíku - Teátr Pavla Šmídavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [Cirk La Putyka] 18:30
Biografvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Federer–Nadalvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 17:00
Holky z kalendáře   Představení pro členy Klubu a předplatitele za 100,-vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 17:00
Kanclvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Národní divadlo moravskoslezské] 19:30
Teď mě zabij  náš tip!   Ostrava v Prazevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská 19:50
Prohlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 12:00
Videowalk Play Maeterlinckvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 13:00
Modrý ptákvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 14:00
Malý princvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královnyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Malý princvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio ALTA 19:30
ALTA by rezidenti
Studio Damúza [Divadlo rozmanitostí Most] 00:00
Moment!
Studio Damúza [Palác Akropolis] 19:00
RAT
Studio DVA divadlo  11:00
Šíleně smutná princezna   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  15:00
Šíleně smutná princezna   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Hovory o štěstí mezi čtyřma očima   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  20:00
Hvězda   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo 19:00
Kafkárium   Herecké studio ŠDvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:00
A pak přišla Mirna  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 18:00
Úča musí pryč!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo