Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 1. listopadu 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klub QED (Kvantová elektrodynamika)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]Enola19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Spříznění volbou   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Záhada hlavolamu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Cizinec hledá byt   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Záhada hlavolamu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Lady Oskar19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Anna Karenina19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]O pejskovi a kočičce18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Korespondence V+W  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Bláznivá lokomotiva00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace S nebo bez19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [VerTeDance]Pojďme na tanec20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt 4000 dnů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Jonáš a tingl tangl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]D1W120:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Mnoho povyku pro nic   70. repríza19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Stand´artní kabaret   Vinohradský pivovar20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Stopy zbloudilých19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Stopy zbloudilých19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]ADHD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Litoměřice]Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách   Zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Dům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera Praha Bardo Thödol19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTANová generace / Mladá krev19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Základní škola nám. Curieových]Ať žije republika!09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Základní škola nám. Curieových]Ať žije republika!10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Misery19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Divadlo Bolka Polívky]Šest tanečních hodin v šesti týdnech19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Proměna aneb Řehoř už toho má dost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Cry Baby Cry  náš tip!   Jaroměř; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloVáclav Marhoul   Scénické rozhovory19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Šťastný vyvolený19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  19:30
QED (Kvantová elektrodynamika)
Cirkus Mlejn [KD Mlejn] 19:30
Enola
Dejvické divadlo  19:30
Spříznění volbou   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Záhada hlavolamu
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Cizinec hledá byt   Činohra
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Záhada hlavolamu
Divadlo Kalich  19:00
Lady Oskar
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 19:30
Anna Karenina
Divadlo Minor [Malá scéna] 18:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Na zábradlí  19:00
Korespondence V+W  náš tip!
Divadlo Orfeus  00:00
Bláznivá lokomotiva
Divadlo Palace  19:00
S nebo bez
Divadlo Ponec [VerTeDance] 20:00
Pojďme na tanec
Divadlo Ungelt  19:00
4000 dnů
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Jonáš a tingl tangl
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
D1W1
Divadlo v Dlouhé  19:00
Mnoho povyku pro nic   70. repríza
Divadlo Vosto5  20:00
Stand´artní kabaret   Vinohradský pivovar
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Stopy zbloudilých
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Stopy zbloudilých
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
ADHD
Městská divadla pražská [Litoměřice] 19:00
Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách   Zadáno
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
RockOpera Praha  19:00
Bardo Thödol
Studio ALTA 19:30
Nová generace / Mladá krev
Studio Damúza [Základní škola nám. Curieových] 09:00
Ať žije republika!
Studio Damúza [Základní škola nám. Curieových] 10:30
Ať žije republika!
Studio DVA divadlo  19:00
Misery
Studio DVA divadlo [Divadlo Bolka Polívky] 19:30
Šest tanečních hodin v šesti týdnech
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Proměna aneb Řehoř už toho má dost
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Jaroměř; Zájezd
Švandovo divadlo 19:00
Václav Marhoul   Scénické rozhovory
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 19:30
Šťastný vyvolený

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo