Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 13. června 2021


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín [A studio Rubín - veřejná generálka]Osobní Fudži19:30
Buchty a loutky [zámek Kačina]Anča a Pepík16:30
Činoherní klubSám u stmívání - Divadlo Dagmar, Karlovy Vary   ČK uvádí20:00
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mikulášovy prázdniny   zrušeno10:30
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Cyrano19:30
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla]
hostuje: Městská divadla pražská
Digitální podzemí   Činohra19:30
Divadlo CylindrŠkola malého stromu18:00
Divadlo Ungelt [Letní scéna]Skleněný strop20:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy prázdniny   zrušeno10:30
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Cyrano19:30
Národní divadloProhlídka Státní opery (ČJ)10:00
Národní divadloProhlídka Státní opery (ČJ)11:30
Národní divadloProhlídka Stavovského divadla (ČJ)12:00
Národní divadloProhlídka Stavovského divadla (ČJ)15:00
RockOpera PrahaAnna Karenina16:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Letní scéna Vyšehrad]Vše o ženách   zrušeno z provozních důvodů20:00
Studio HrdinůZlatý řez   PREMIÉRA20:00
Studio Ypsilon [malá scéna]Vosička aneb Jak byla vosa Marcelka ráda, že je   Premiéra; Vyprodáno15:00
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Raut19:00
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Deník 1974-198920:30
Divadlo Járy CimrmanaNěmý Bobeš19:00
A studio Rubín [A studio Rubín - veřejná generálka] 19:30
Osobní Fudži
Buchty a loutky [zámek Kačina] 16:30
Anča a Pepík
Činoherní klub 20:00
Sám u stmívání - Divadlo Dagmar, Karlovy Vary   ČK uvádí
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 10:30
Mikulášovy prázdniny   zrušeno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Cyrano
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla]
hostuje: Městská divadla pražská
 19:30
Digitální podzemí   Činohra
Divadlo Cylindr  18:00
Škola malého stromu
Divadlo Ungelt [Letní scéna] 20:00
Skleněný strop
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 10:30
Mikulášovy prázdniny   zrušeno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Cyrano
Národní divadlo 10:00
Prohlídka Státní opery (ČJ)
Národní divadlo 11:30
Prohlídka Státní opery (ČJ)
Národní divadlo 12:00
Prohlídka Stavovského divadla (ČJ)
Národní divadlo 15:00
Prohlídka Stavovského divadla (ČJ)
RockOpera Praha  16:00
Anna Karenina
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Letní scéna Vyšehrad] 20:00
Vše o ženách   zrušeno z provozních důvodů
Studio Hrdinů  20:00
Zlatý řez   PREMIÉRA
Studio Ypsilon [malá scéna] 15:00
Vosička aneb Jak byla vosa Marcelka ráda, že je   Premiéra; Vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 19:00
Raut
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:30
Deník 1974-1989
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Němý Bobeš

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo