Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 14. června 2021


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínOsobní Fudži19:30
Činoherní klubUjetá ruka (Behanding in Spokane)
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
19:30
Dejvické divadloVina?   zvláštní uvedení; vyprodáno19:30
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Protokol   zrušeno17:30
Divadlo AHA! [Velká scéna]Romeo a Julie   ZRUŠENO!10:00
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla]Cthulhucén   Alterna19:30
Divadlo Gong [Velká scéna]Romeo a Julie   ZRUŠENO!10:00
Divadlo Ungelt [Letní scéna]Slepice na zádech   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
20:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Protokol   zrušeno17:30
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Verze
Šťastný vyvolený   zrušeno
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
19:30
Divadlo v DlouhéVytržení panny z Barby   Hrajeme naživo v divadle!; zadáno19:00
Divadlo ViolaRozmarné léto20:00
Divadlo Vosto5 [Vzlet]Společenstvo vlastníků
náš tip! Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová
19:30
Divadlo X10Sibiřská výchova   Derniéra
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec
19:30
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Posedlost   Předpremiéra19:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Vojna a mír   Klub diváků PRVNÍ ŘADA
tip redaktora! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek
19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Tesla   Premiéra19:30
PomezíProbuzení19:00
Studio DVA divadlo [Letní scéna Vyšehrad]Duety20:00
Studio HrdinůZlatý řez20:00
Studio YpsilonUtíkejte, slečno Nituš19:30
Švandovo divadloAť vejde ten pravý   2. repríza za 120Kč; Bez anglických titulků; vyprodáno19:00
A studio Rubín  19:30
Osobní Fudži
Činoherní klub  19:30
Ujetá ruka (Behanding in Spokane)
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Dejvické divadlo  19:30
Vina?   zvláštní uvedení; vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 17:30
Protokol   zrušeno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Romeo a Julie   ZRUŠENO!
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla] 19:30
Cthulhucén   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Romeo a Julie   ZRUŠENO!
Divadlo Ungelt [Letní scéna] 20:00
Slepice na zádech   vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 17:30
Protokol   zrušeno
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Šťastný vyvolený   zrušeno
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Divadlo v Dlouhé  19:00
Vytržení panny z Barby   Hrajeme naživo v divadle!; zadáno
Divadlo Viola  20:00
Rozmarné léto
Divadlo Vosto5 [Vzlet] 19:30
Společenstvo vlastníků
náš tip! Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová
Divadlo X10  19:30
Sibiřská výchova   Derniéra
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Lukáš Holubec
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Posedlost   Předpremiéra
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Vojna a mír   Klub diváků PRVNÍ ŘADA
tip redaktora! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Tesla   Premiéra
Pomezí 19:00
Probuzení
Studio DVA divadlo [Letní scéna Vyšehrad] 20:00
Duety
Studio Hrdinů  20:00
Zlatý řez
Studio Ypsilon  19:30
Utíkejte, slečno Nituš
Švandovo divadlo  19:00
Ať vejde ten pravý   2. repríza za 120Kč; Bez anglických titulků; vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo