Profil uživatele

Agatav

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 10.5.2019)
Deset procent za zajímavou scénu a některé velmi dobré herecké výkony. Jinak pro mě nepochopitelná směs historických reminiscencí, zabalená do jakési archetypální mlhy s nesrozumitelným záměrem. Škoda.
(zadáno: 10.5.2019)
Lístky jsem dostala na poslední chvíli od syna, který nemohl jít a a představení jsem šla nepřipravená - nevěděla jsem vlastně, o co jde a tudíž jsem se zpočátku nechytala. Ale velmi rychle jsem se nechala vtáhnout do děje a opravdu velmi mě to bavilo. Vše umocněné nádherným prostředím ve vile.

Člověka navíc opravdu mrazí, když si zároveň uvědomí, jaké byly osudy vily a jejích obyvatel. Velmi ráda bych představení viděla ještě jednou, tentokrát bych si ho, připravená, užila určitě mnohem víc.
(zadáno: 19.2.2018)
Skvělé představení - Matyášovi jako Johanovi jsem věřila každé slovo. Upřímný, krásný výkon. Díky!
(zadáno: 18.2.2018)
Viděla jsem představení v pražském Švandově divadle. Skvělá scéna, spousta nápadů (stínové divadlo, dětské loutky, nádraží), drobné detaily dokreslující situaci. Svatební scéna v kostele má takovou sílu, že mi tekly slzy.
Já osobně bych oželela přestávku, i když je představení dost dlouhé, zbytečně přerušila ten příval vjemů. Druhá část představení už neměla takový spád, ale celkově skvělé představení. A z paralel k dnešnímu děni ve společnosti mrazí.