Profil uživatele

Amates

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 1.8.2014)
I když v představení jsou skvělá místa, tak Bonus je celkově slabší, než původní představení. Bohužel to platí i pro většinu textů písniček. Trochu se jedná o jakýsi "film o filmu", který je ovšem bezpodmínečně nutné znát. Na druhou stranu jsem byl na představení s přáteli, kteří původní Rozmarné léto neviděli, znají ho asi jako většina lidí, takže jsme se obával, že se v Bonusu, který nemá dějový spád, ztratí, ale líbilo se jim to.
(zadáno: 7.5.2014)
Úžasné představení a obě herečky byly skvělé. Nicméně hluboká poklona pro Marthu Issovou, vůbec jsem netušil (což ovšem není její chyba ;o), jak skvělá herečka a s jakým rozsahem je. Pro mě se tu objevila úžasná komička, která snese porovnání s legendami českého filmu. jen se to o ní zatím asi moc neví.
(zadáno: 7.5.2014)
Už dlouho se mi nestalo, že bych odešel z divadla v polovině a rozhodně jsem nebyl sám. A už vůbec bych to nečekal u těchto dvou osvědčených komiků. Ale chyba nebyla rozhodně na jejich straně. Lasica-Satinský je úplně jiný styl humoru než pánové Kaiser a Lábus. Oni prostě nemohli uspět. Chyba vidím na straně produkce a režie, že zvolili tento, pro ně zcela nevhodný, titul.